Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Gary Oldman Black

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Gary Oldman Black
Engellenmiş Kullanıcı

Erkek Mesaj Sayısı : 122
En belirgin özelliği : Sizden Önce Yağdı Saçlarıma Cennet Kışı
Savaş Tarafı : ZAY
RP partneri : İsteyen varsa sölesin...
Kan Durumu : Safkan
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Gary Oldman Black   13/7/2010, 20:44

-Artık öğrenmesi gerekiyor.
-Sanırım haklısın annesi ve babasıda sihirbaz kendisininde bir sihirbaz olduğunu artık söylemeliyiz.
-Saten hogwarts dan mektup geldi okula kabul edilmiş!
-Peki öyleyse:Oldman hemen buraya gel!

Bu Oldman gibi hayalci bir çokcukğa bile fazlaydı.Bütün olup bitenleri son kelimesine kadar işitmişti.Çok şaşırmış biraz düşününce ''İnanılmaz'' birşey bu harika diye havaya sıçramıştı.Peki şimdi ne yapmalıydı babası onu aşağı çağırıyordu,bütün olup bitenleri duymuştu.Hiç bir şey olmamış gibi merdivenlerden yavaş yavaş indi...

Babası olup bitenleri yeteneklerini Oldman'a zerre damlasına kadar anlatmıştı.Oldaman ise bu duruma hemen alışmış ve kabullenmişti.
Yarın babasıyla okul eşyalarını almak için Diagon yoluna gitmeliydiler ve o sıcak yatağına uzanmış uykuya dalmıştı.

-Baba ben hazırım.
-Neye hazırsın Oldman?
-Diagon yoluna gitmiyormuyuz hani şu malzemeleri almak için.
-Oldman yine üstün açıkmı uyudun neler saçmalıyorsun?Hep o amcan olacak Micheal böyle şeyleri kafana sokuyor onla konuşma vakti geldi artık.
-Ama nasıl olur ben şey dün anlatmıştın hani hatırlamıyormusun?
-Rüya görmüşsün Oldman sana o fantastik filmleri izleme demiştim.

Oldmanın iyice kafası karışmıştı duyduğu sözlerin rüya olmadığına ama birşeylerin ters gittiyinin farkına varmıştı.

-Hey Oldman! sen bir sihirbazsın.Bunu sana kanıtlayabilirim.
-Sende kimsin orda kim var?
-Benim Elia.
-Senin ne işin var burda neden bahsediyorsun sen? ne sihirbazı?
-Evet Oldman sen bir sihirbazsın.Sana söylemediler biliyorum bende kendim öğrendim sana bunu kanıtlıycam hadi benle gel atla pencereden hadi.
-Peki geliyorum Elia ...

Elia iyi bir çocuktu Oldma'nın en iyi arkadaşı hatta tek arkadaşıydı.
Oldmanında Elia dan başka güvenecek pek az arkadaşı vardı.
Oldman pencereden atladı saten 1. katta oturdukları için bu onu hiç zorlamamıştı.Hava soğuktu saten saat 12'yi geçmişti bile babası Oldmanın odasında olmadığını öğrenirse bu kötü olurdu.Biraz ilerlediklerinden sonra
Karanlık bir sokağa girmişlerdi.Elia iç cebinden bir asa çıkarıp ''iyi izle''
Korkunç derecede bir ses çıkmıştı Elia iyi ama birazda kaçık bir çocuktu. Hangi normal bir çocuk çöp konteynırını patlatırki...

Oldman çok korkmuşdu.Ama onun da Elia dan farkı yoktu İlk tepkisi ''Harika'' olmuştu.''Hadi sıra sende'' Oldman tedirgin di ne yapacağını bilmiyordu asayı eline aldı salladı ve bir dakika hiçbir şey olmadı.

-Hey Elia neden birşey olmadı? Galiba gördüğüm rüyaymış.
-Hayır aptal benim asamı kullanamazsın herkez kendi asasını kullanır sadece senle biraz kafa buluyordum.
-Peki bana nasıl kanıtlayacaksın sihirbaz olduğumu?
-Peki sinirlen sadece sinirlen
-Anlamadım neden?Durup dururkenmi?
-Evet seni pislik durup dururken koca kafalı, uzun burunlu,kepçe kulaklı şey!

Elia Oldmanı en çok ne kızdırığıcağını çok iyi biliyordu.Oldman'ın beti benzi attı,gözleri karardı ''işte geliyor''Işıklar sönmüş,o korkutucu filmlerdeki gibi hafif bir rüzgar esmişti Oldman Elia'yı istemeden ağaçlıkların arkasına fırlatmıştı.

-Vay canına bu kadar da beklemiyordum hariki bir büyücü olacaksın.Sanırım şimdi inanmışsındır.
-Evet harika birşey peki annem ve babam onlar neden önce büyücüsün sonradanda bir rüya diye beni kandırmaya çalıştılar.
-Çünkü tehtit edildiler tıpkı benimkiler gibi artık hiçbir safkan büyücünün büyü yapmasını,büyü okuluna gitmesini istemiyorlar.
-Kim?
-Voldemort Ölüm yiyenler...

Oldman bu sesi duyduğunda irkilmişti.Peki neden olabiliridi diye içinden geçiriyordu.Elia'ya sormalımıydı evet sormalıydı.''Peki neden Elia''

-Çünkü artık herşeyi ele geçiriyorlar ve hiç durmuycaklar kendilerine karşı hiç kimsenin çıkmamasını istiyorlar sen iyi bir büyücüsün bunu farketmiş olmalılar.Bir dakika Oldman burdalar arkanda Oldman kaç!

Kaçmaya başlamışlardı ki fazla uzaklaşamıyacaklarını biliyolardı.Elia asasını çıkardı öylece bekliyolardı.''Çocuklar yere yatın''Bu ses Oldmanın babasınındı
asasını çıkardı ve ''Expelliarmus''bu onları uzaklaştırmıştı.

-Oldman: vay canına baba harikaydın.
_Hemen eve ikinizde!

-Baba okula gidicekmiyim?
-Evet oğlum gideceksiniz ikinizde bunlarla başa çıkabiliriz.
-Ben bavulumu topliyim baba bana çok kızdınmı?
-Evet bunu bir daha yapma ölebilirdiniz.Bir hafta sonra okula gidiyorsun dilerim ki sende benim gibi Gryffindor olursun.

Oldman hem çok heycanlıydır, hemde tedirgindi hali.Korkmuyor değildi hani.Ama cesur bir çocuktu Max(Babası) ve Alice (Annesi) Oldmanın arkasındaydı.Elia'nın iyi bir sihirbaz olucaksın lafını hiç aklından çıkarmıyordu.Ve dün rüyada duyduğu o ses sen ölüceksin gelmeyin hepiniz öleceksiniz...

Not:İnternet cafede yazdığım için olaylar biraz hızlı gelişti. Uzunda yazamadım mazeret olarak algılamayın ama gerçek gücüm bu değil evde internet geldiğinde evde yazdığımda daha detaylı olur.Geri döndüm Siteye biraz keyif gelsin. Herkeze Selamlar...

Chelsea Quixie
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 404
En belirgin özelliği : Artık her özelliği belirgin :A
Savaş Tarafı : Onun tarafı belli kendi seçimi değil
RP partneri : Kevin
Kan Durumu : Melez.
Quidditch Konumu : Top atıcı.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü: