Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Benjamin Calloway

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Benjamin Calloway
Gryffindor I. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Seviye
Rpg Gücü:
23/50  (23/50)

MesajKonu: Benjamin Calloway   21/6/2010, 18:53

Zengin bir ailenin diğer kardeşlerime göre pek şımarık olmayan, içine kapanık, arkadaşı olmayan 14-15 yaşlarında bir çocuğuydum. Çocuğuydum diyorum çünkü o günler eskidendi.
Babamın işlerinin en iyi olduğu yıllardı herkes babamın peşinde bir şekilde onu dolandırmaya çalışıyordu kısacası herkesin gözü babamın servetindeydi. En sonunda babam bir arkadaşına kanmış onunla ortaklık kurmuştu. Ona karşı çıkmıştım ancak sen küçüksün anlamazsın demişlerdi. Annemin babamın ve kardeşlerimi adam öyle bir kandırmıştıki gözleri o adam ve daha çok paradan başka bir şey görmüyordu. O ortaklığın partisindeydik parti kusursuz geçmişti. Şık pahalı giyenen kadınlar takım elbise giyinen iş adamları yemekler,içkiler,dansözler tam bir zengin partisiydi. Parti bittiğinde saat gece 2-3'tü herhalde tam hatırlayamıyorum. Babam zil sarhoş arabaya bindi ve şöförünü çağırdı. Şöför yandaki cafeden gelerek ;
-Buyrun efendim
-Hadi gidelim
-Peki efendim
Yollarda kimse yoktu halbuki sabah görseniz bu yolları iğne atsanız yere düşmez fakat şimdi bomboş ve karanlıklar. Normal şehir yolların orman yollarına girdik eve çok az kalmıştı. Yolda dümdüz giderken bir dört yol ağzında sağdan araba gelip önümüzü kesti birden bire ateş altında kaldık. Babamın silahı vardı ancak zil zurna sarhoş olduğu için daha önünü göremiyorduki nasıl ateş edicek siz düşünün. Tam o ateş altında ağlarken bir anda uçtuğumu hissettim ve bayılmışım. Gözlerimi açtığımda önümde şöför bir ormanın içerisindeydik etrafıma biraz bakındığımda yanımda sadece erkek kardeşimin olduğunu gördüm ve şöförden bana herşeyi anlatmasını istedim. Anlatmaya başladı;
''Ateş anında beni büyük bir güçle ağaçların içine seni ve kardeşini çektim. Baban, annen ve diğer kardeşlerin arabanın arkasında olmasına rağmen malesef kurtulamadılar. Bu ağaçların arasından çıkamadım çünkü yarım saat aralıklarla insan sesleri duydum.''
Nasıl yani annem, babam ve kardeşlerim ölmüşmüydü ben artık yetimmiydiydim? Bu küçümsenicek şöförmü benim hayatımı kurtarmıştı artık ona bir hayat borçluydum. Ayrıca onca evler, arsalar, yatlar, paralar, şirketler(v.b) hepsi bana ve kardeşimemi kalmıştı?
Birkaç hafta evden çıkmadım ve hergün ağladım. Evde kaldığım hergün gelecek planları kuruyor geliştiriyordum. Bana kalan serveti iyi değerlendirecek babamı öldürenlerden intikamımı alıcaktım. Birkaç hafta sonra babamı kimin öldürdüğünü yani kimin öldürttüğünü öğrendim. Babamın ortağıymış inanabiliyormusunuz yıllardır çok yakın arkadaşlardı nasıl bir insan kardeşim dediği kişi öldürebilirki. Aslında tahmin etmiştim. Babamla ortak olduğu şirket ona kalmıştı ancak babamın diğer serveti benim ve kardeşimindi. Bir süre sonra kardeşim bize kalan servetin yarısını götürmüştü. Bense yıllarca kendimi eğittim komando eğitimi aldım benle birlikte düşmanımda güçleniyordu parasına para katıyor yeni şirketler kuruyordu. En sonunda beni eğiten usta hocam benim o odamı yenebilecek güce geldiğimi söyledi. Gerekli herşeyi alıp birkaç kişi kaldığı evi bastık ancak o kadar kolay değilmiş en son gücümle odasına girdim bütün arkadaşlarım ölmüştü bense yaralıydım onun etrafın adamları vardı elime ateş ettiler silah elimden düştü. Yere eğilmiştim adamları ise tam bana sıkacakken baldırımdaki bıçağı tam kalbine sapladım yere yığıldığını ve öldüğünü gördüm. Sonra ise silah sesleri duydum ve gözlerim karardı.
Chelsea Quixie
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 404
En belirgin özelliği : Artık her özelliği belirgin :A
Savaş Tarafı : Onun tarafı belli kendi seçimi değil
RP partneri : Kevin
Kan Durumu : Melez.
Quidditch Konumu : Top atıcı.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü: