Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Valentina. N e v e r b e t h e s a m e .

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Valentina Cylvansé
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 27
En belirgin özelliği : Sinir bozucu aksanı.
Savaş Tarafı : Çıkarlarına göre değişir. Ama genellikle Ölüm Yiyenler oluyor.
RP partneri : Matthew.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : İlgisini çekmiyor.
Asa : Dead Silence.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Valentina. N e v e r b e t h e s a m e .   4/6/2010, 23:53

v a l e n t i n a Cylvansé.

Death only a pretext.

Maziye Derin Bir Bakış.

1996 yılında İrlanda'nın Dublin şehrinde dünyaya geldim. Bebekliğim normal geçmişti. Sorunsuz ve uslu bir çocuktum. Annemi ve babamı fazla üzmez bana denileni yapardım. Bana denileni yapmamın en büyük nedeni de paraya alıştırılmış olmamdı. Küçükken her istediğim olurdu. Kimsenin beni geri çevirdiğini hatırlamıyordum. Şımartılarak ve her zaman kazanmaya odaklanarak yetiştirildim. Çocukluğum her zaman büyük ve modern evlerde geçerdi. Anne ve babamla her ne kadar fazla vakit gerçimemiş olsamda sanırım onları seviyordum. Diğer çocuklardan farklı olmam bir şeyi değiştirmiyordu. Nasıl olsa fazla muggle arkadaşım yoktu. Yoktu ve olmayacaktı. Bir keresinde hatırlıyorum. Muggle Londra'sının parkında tek başıma dolaşırken [aptal bakıcı beni kaybetmişti] barbi bebeğime göz diken bir kıza "yanlışlıkla" büyü yapmıştım. O zamandan beri mugglelara yaklaşmıyorum. İğrenç yaratıklar. Kendimi bildim bileli büyücüyüm. Annem ve babam da safkan büyücüler zaten. Bebekliğimin mugglelarla geçmesini anlamıyorum. Babamın işi gereği burda, Londra'da olmamız gerekiyordu ama ben büyücülerim kaldığı konutları her zaman tercih etmişimdir. Zaten Hogwarts'a başladığım yıl geldiğinde babam Hogwarts'ın yakınlarındaki ormana bir şato inşa ettirdi. Tam da istediğim gibi. Oraya fazla uğramıyorum ama yine de sevdiğim yerlerdendir. Şu an bir ölüm yiyen olarak yetiştirilmek üzere Hogwarts'a gönderildim. Hayalimdeki gibi. Tabi ki Slytherin binasındayım ve bununla gurur duyuyorum denebilir. Daha doğrusu babam bunun için benim yerime yeterince gurur duyuyor. Kimin umurunda?

Aynaya Vuran Yansıma.

Evet, dış görünüşe fazla önem veriyorum gibi görünüyor fakat bu düşünce yanlış. Her zaman güzel göründüğümü biliyorum zaten. Kızıl - kahverengi karışımı, gür, dalgalı ve uzun saçlarım var. Saç rengimin tonunun harika olduğunu düşünüyorum. Gözlerim buz mavisi, iri ve güzeller. Ve bunları çevreleyen kuzgun karası, upuzun kirpiklerim var. Tenim her zaman süt gibi bembeyaz ve pürüzsüzdür. Kalın, dolgun ve her zaman şeker pembesi renginde dudaklara sahibim. Kilom ve boyum yaşıtlarıma uygun. Her ne kadar zarif olsamda biçimli ve belirgin hatlı bir vicudum vardır.

Ruhun Derinlikleri.

İnsanlar çoğu zaman kibirli bir yapıya sahip olduğumu düşünsede enerjik ve neşeliyimdir. Çılgınca şeyleri, partileri ve erkekleri severim. Bir şey kafama takıldı mı beynimi bir yere odaklayamam. Kendimi dünyanın merkezinde görmesemde inanılmaz bir özgüvene sahibim. En yakınım haricindekilere güvenilir değilimdir. Kendimi hep kazanmaya ve en tepede olmaya yöneltirim. Sabırsızlığım yüzünden başıma pek çok iş açılmıştır. Her zaman dediğim dediktir. Yanlışlarımı kabul etmeyi bilirim ama. Kıskanç sayılırım. Fazla olmasa da. Sevdiklerime zarar gelmesi en zayıf noktamdır. Olaylara karşı soğukkanlıyım. Gıcıklık yapmaya bayılırım. En nefret ettiğim şey Muggle'lar.

İconlarım;

Spoiler:

En son Valentina Cylvansé tarafından 5/6/2010, 19:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/valen
Valentina Cylvansé
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 27
En belirgin özelliği : Sinir bozucu aksanı.
Savaş Tarafı : Çıkarlarına göre değişir. Ama genellikle Ölüm Yiyenler oluyor.
RP partneri : Matthew.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : İlgisini çekmiyor.
Asa : Dead Silence.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Geri: Valentina. N e v e r b e t h e s a m e .   5/6/2010, 00:02

İ L İ Ş K İ L E R #

Eklenmek için;

Ad soyad:
İki adet 100x100 icon:
Kurgu:

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/valen
Jacqueline Desireé Schult
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1259
En belirgin özelliği : Karışık. Farklı o.
Savaş Tarafı : Aslında hayata karşı çok pozitif biri. İnsanlarla iyi geçinen gerektiğinde yardım eden falan, ama Karanlık tarafada ilgi duyuyor, Aydınlık tarafada. Kararsız aslında.
RP partneri : Yok.
Kan Durumu : Melez .
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : Cross Border
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Valentina. N e v e r b e t h e s a m e .   1/7/2010, 12:22

Desiree Schult
Kurgu:Hogwarts'dan tanıdık biri. Samimi değiliz pek.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/cornel

Valentina. N e v e r b e t h e s a m e .

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası