Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

~~_____Hollié______~~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hollié Dspéria Hamilton
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 1

Seviye
Rpg Gücü:
25/50  (25/50)

MesajKonu: ~~_____Hollié______~~   19/5/2010, 18:27

Ilık bir yaz günüydü. Hollié bahçeye çıktı. Her zaman ki gibi canından çok sevdiği kardeşi Polly ile... Her şey normal gidiyordu onlar için. Güya güzel bir sabahtı. Ama herkes olacaklardan habersiz mutluluk oyunu oynuyordu. Mutluluk oyunu.. Çünkü Hollié ile Polly yaklaşık iki hafta önce babalarını kaybetmişlerdi. Anneleri zaten perişan bir haldeydi. Onlarda annelerini daha fazla üzmemek için mutluluk oyunu oynuyor,hayatın devam ettiğini ona hatırlatmak istiyorlardı. Anneleri uyuyordu ve iki küçük kız annelerine sürpriz yapmak için bahçeye kahvaltı sofrası hazırlayacaklardı. Yarım saat sonra kahvaltıyı hazırladılar ve annelerini uyandırmak için üst kata çıkıp yatak odasına doğru yöneldiler. İşte tam bu sırada mutfaktan gelen tiz bir çığlık sesi duyuldu. İki kız hemen mutfağa koştular. Ve kapıdan girer girmez annelerinin sinirli bakışlarıyla karşı karşıya geldiler. Anneleri öyle sinirli bakıyordu ki ikiside gıklarını bile çıkaramamışlardı.
Çocuklar korkarak kenara çekildiler. Anneleri "Bu mutfağın hali ne böyle. Bir sabah uyuyum dedim onu da mahvettiniz. N'aptığınızı sanıyorsunuz siz. Her yer her yerde. Çabuk toplayın buraları . Yarım saat sonra geldiğimde bu pisliklerin hiç birini görmeyeceğim anladınız mı beni ?!" dedi. Küçük Polly'nin gözleri doldu. Ve oda karşılık verdi : "Yeter artık ! Biz kaç gündür seni mutlu etmek için uğraşıyoruz. Bir kere bile gülmedin. Siz nasılsınız diye sormadın bile. Hadi onu geçtim suratımıza bile bakmadın. Babamın öldüğünü elbette biz de biliyor ve üzülüyoruz. Senden elbette umursamamanı beklemiyoruz ama bir kere bizim senin için yaptıklarımıza değer verdiğini gösterebilirsin! Bıktım artık senden! " diye haykırdı annesinin suratına karşı. Hollié çok şaşırmıştı. Küçük kardeşinin bu kadar dolu olduğunu bilmiyordu açıkcası. Hollié'nin ağzından cılız bir ses tonuyla yalnızca tek kelime çıktı ": " Polly..." Polly hiç yanıt vermeden kapıdan dışarı fırlayıp caddeye doğru fırladı. Hollié hemen arkasında koştu ve hemen kapıyı açtı. Ama geç kalmıştı. Bir fren sesi ve Polly yere yığıldı. Polly'e araba çarpmıştı. Hollié şok oldu ve "Polly!!!" diye bir çığlık attı. Ardından da hemen annesi koştu ve ağzı açık kaldı. Bu sırada çarpan araba kaçıyordu. Küçük kızın yanına koşarken arabaya bakmak akıllarına bile gelmedi. Hemen hastaneye götürdüler.Doktorlar durumunun acil olduğunu söylerek Polly'i ameliyata aldılar. Hollié ile annesi göz göze geldiler ve Hollié sinirli bir şekilde " Hepsi senin yüzünden oldu ! Senin yüzünden! Küçük kardeşim bile bıkmış senden! " dedi. Aradan tam dört saat geçti ve doktor sonunda ameliyattan çıktı. Suratında kötü bir ifade vardı. Hollié hemen doktorun yanına koşarak " Kardeşim iyileşek mi ! Lütfen cevap verin!! " Doktor cılız bir sesle " Ben... Ben gerçekten çok üzgünüm, ama ... " dedi. Hollié " Hayır olamaz ! " diye bir çığlık atarak arkasına ağlamakta olan annesine döndü ve " Senden nefret ediyorum ! " diye haykırdı.

Aradan iki gün geçti. Hollié yemek yemiyor ve odasından dışarı adımını atmıyordu. Annesi iki günün sonunda dayanamadı ve kızıyla konuşmaya geldi. Hollié yatağında ifadesiz bir şekilde yatıyordu. Annesi onun yanına oturdu ve konuşmaya başladı : " Gerçekten çok üzgünüm kızım. Baban öldükten sonra yıkıldım. Ben böyle olacağını bilseydim... Lütfen beni affet. Beni anlamanı beklemiyorum ama gerçekten üzgün olduğumu bilmeni istiyorum. Babandan sonra bir de kardeşini kaybetmemiz... Bu olaydan sonra benimle kalmak isteyeceğini düşünmüyorum. Bundan dolayı seni bir yatılı okula yazdırmaya karar verdim. Benimle mutlu değilsin. Haftaya gidiyorsun. İnanıyorum ki orada daha çok mutlu olacaksın. " Hollié annesi odadan çıkar çıkmaz ağlamaya başladı. Artık onun için sanki yeni bir hayat başlamıştı. Babasız ve canıdan çok sevdiği kardeşi Poly'siz olarak...
Medivh Dearden
Yaratıcı & DM
Yaratıcı & DM

Erkek Mesaj Sayısı : 1648
En belirgin özelliği : Beynini yüzdesel kullanmaması.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ~~_____Hollié______~~   19/5/2010, 18:40

Betimleme 6/15
Akıcılık 6/10
Yazım İmla 3/5
Hayal Gücü 5/10
Uzunluk 5/10

Toplam; 25.

would you do it with me?