Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Anabelle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Anabelle E. Circus
Ravenclaw I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 23
En belirgin özelliği : Hızlı Koşar
Savaş Tarafı : DeaTh EateRs ~
RP partneri : Hmm rütbeden sonra xD
Kan Durumu : Melez
Quidditch Konumu : Rütbeden sonra Very Happy
Asa : Almadım.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
38/50  (38/50)

MesajKonu: Anabelle   13/5/2010, 21:54

Arabayı yavaş yavaş kullanıyordu adam. Çünkü gidişini ne kadar geciktirirse, sevdiği kızla o kadar çok vakit geçirebilecekti. O da solunda oturuyordu işte. Parlak elâ gözleri, her an ağlayacakmış gibi hüzünle bakıyorlardı. Yolculuk boyunca hiç konuşmamışlardı. Elâ gözler ve kahverengi gözler hiç birbirlerine bakmamışlardı. Ama aslında kız oturduğu yerden pencereye yansıdığı için çocuğu görebiliyordu. Gözyaşları gözlerinde biriktikçe birikiyordu. Ağlamamak için dudağını var gücüyle ısırdı, ve her ne kadar akan zaman yüz yıllar gibi gelse de, limana vardılar. Adam kadının arabadan inmesini bekledi ve sonra o da indi. İskelede müthiş bir kalabalık vardı. Bir ses duyuldu. " Gemi bir dakika sonra kalkacak ! " Artık çocuğun gidip yerine oturması gerekiyordu. Evet, ayrılık vakti gelmişti. Anabelle, ilk defa başını kaldırdı ve onun gözlerine baktı. Bakar bakmaz da gözyaşlarını daha fazla tutamadı artık. Kendini onun kollarına attı. " Gitmeni istemiyorum Mark! Sensiz kalmak istemiyorum! " Mark kollarını ona doladı. Bir süre öyle durdular. Ona gitmesi gerektiğini ilk söylediğinde de bu şekildeydiler. Bell bunu kabullenene kadar da böyle kalmışlardı. Mark, onun çenesini tuttu ve yukarı kaldırıp kendisine bakmasını sağladı. " Annem beni anaokuluna ilk bıraktığında çok ağlamıştım. Ona, " Gitme! " diye bağırmıştım. " Sensiz kalmak istemiyorum! " demiştim. Aynı senin gibi. O bana, " Döneceğim Markus. Sana söz veriyorum döneceğim. " demişti. Annem, akşam üstü çıkış saatinde gelip beni almıştı. Bunu da böyle düşün. Mutlaka döneceğim. Ah, bir saniye - " Ceketinin ceplerini karıştırdı ve kırmızı bir gül çıkardı. Asasını ona tuttu ve birkaç sözcük fısıldadı. Sonra onu Anabelle'nin eline tutuşturdu. " Bu, sihirli bir gül. Eğer bana bir şey olursa, gülün yaprakları solup dökülmeye başlayacak. Benim iyi olup olmadığımı bu şekilde öğrenebilirsin, sevgilim. " Son bir kez sarıldılar. Mark bavulunu yerden aldı, iskeleden gemiye doğru yürüyüşü sanki iki dakka değil de seksen saat gibi gelmişti Bell'e. Gemiye bindi, güvertedeki yerine oturmadan önce ona baktı; son kez. Bell, onun geri döneceğini bildiği için umutluydu artık. Yüzünü bir mutluluk gülümseyişi kapladı. Ona coşkuyla el salladı. " Hoşçakal sevgilim! Unutma, döneceğine söz verdin! " Mark, yüzüne yansıyan hüznü örtbas etmeye çalıştı. O da el salladı. " Döneceğim. " Diğer büyücüler fısıldaşmaya başladılar.

" Galiba o kız, Azkaban'a gidecek suçlular olduğumuzu bilmiyor... "

1 Yıl Sonra

Tan yerinden bir ışık demeti fışkırdı birden. Anabelle'nin kırmızı saçları güneşin altında parıldadı. Elini gözüne siper etti ve aklına bir şey dank etti. Tamı tamına bir yıl olmuştu. Onsuz zaman geçmek bilmiyordu. Ona ağlamayacağına söz vermişti o gün. Ama elinde değildi. O gittikten sonra, onu düşündükçe sürekli ağlıyordu. Gözlerinin için kıpkırmızıydı ve göz kapakları şişmişti. Gelecek postasına bir göz gezdirdi. " Azkaban'dan dün gece toplu kaçışa teşebbüs edildi. Ama hepsi ruh emiciler tarafından öldürülerek durduruldu. Bu suçluların hepsi bir yıl önce Azkaban'a Cristina Rose II gemisiyle getirilmiş olan mahkumlardı. " Aklına bir şey dank etti. Gidip güle baktı ve... Beyni acıdan uyuştu. Dizlerinin bağı çözüldü. Kalbinde yaşadığı büyük hayal kırıklığı yüzündeki tüm eklemlere yansıdı. Gözleri korkuyla büyüdü. İçinde yaşlar birikti ve kafası yere 'güm' diye çarptı. O bayıldığı zaman son solmuş gül yaprağı onun yüzüne düştü. Bayılmadan önce düşündüğü tek şey...

Markus'un intikamını alacağıydı!
Stevie Owen Blake
Gryffindor II. Sınıf
Gryffindor II. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 861
En belirgin özelliği : Cesareti.
Savaş Tarafı : Tarafsız olmayı tercih eder, başkaları için savaşmaz.
RP partneri : Cynthia Monica Maddlyn.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : The source of courage.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Anabelle   14/5/2010, 18:46

Betimleme 9/15
Akıcılık 9/10

Yazım/İmla 5/5
Hayal Gücü 9/10
Uzunluk 6/10

Toplam: 38.

Pessimist sees only the tunnel, optimist sees the light at the end of the tunnel, with a realistic light the tunnel he sees me next train.

***Cynthia~Owen***

Anabelle

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası