Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Adela Lora Olywen ~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Adela Lora Olywen
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 1
En belirgin özelliği : Kaprisli
Savaş Tarafı : Z.A.Y
RP partneri : Yok.
Kan Durumu : Saf Kan
Quidditch Konumu : -
Asa : -
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
30/50  (30/50)

MesajKonu: Adela Lora Olywen ~   6/5/2010, 17:09

Gözlerimi karanlıkta açmak böyle bir duygu olsa gerek..Yalnızlık..Can Sıkıntısı..Stres..Etrafımdaki ağaçlar sanki büyüteçlerden geçiriliyordu..Sarhoş mu olmuştum ? Yoksa daha kötüsü mü ? Başıma bıçaklar saplıyorlardı.Acı,daha önce hiç böyle gelmemişti.Elimi başıma koydum ve salak salak birşeyler konuştum.Sesimi duyamıyordum.Nerede olduğumu bilmiyordum..Üzerimde hala forma vardı ama ben neredeydim ?

Bir an durdum ve gözlerimi açmaya çalıştım.İşe yaramıştı.Elim hala başımdaydı ve diğer elimse asamı arıyordu.Bir ışık yapabilirdim en azından.Asamı önüme tutmamla mavi kıvılcımların asamın ucundan çıkması bir olmuştu.Evet,doğru tahmin.Ağaçlar..Koyu yeşil yaprakları gözüme hiç bu kadar kin dolu gelmemişti.

Olmamam gereken bir yerdeydim.Bunu hissediyordum.Buraya nasıl gelmiştim ? Neden gelmiştim ? Ses çıkarmamam gerektiğini anladım ama avazım çıktığı kadar bağardığımın farkına varmadan önce.

"İmdaaaaaaat !"

Elimi hemen ağzıma götürüp ağzımın susmasını bekledim.Muhtemelen sesim kısılacaktı.Ama umrumda değildi.Bu öfke kokulu yerden çıkmak için herşeyi yapmaya hazırdım.Zihnimi serin sulara bıraktım ve nerede olduğumu anladım."Yasak Orman.." dedim içimden.Burada neden olmamam gerektiğimi de anladım..Çünkü.."Yasak.." Başım büyük dertteydi.Arkamı dönüp koşmaya başladım.Ayaklarımın altından sert birşeyler geçiyordu.Ama düşünmek umrumda değildi.Umrumda olan tek şey bir an önce buradan uzaklaşmaktı.Koşuyordum.Son hızla.Kulağıma ağaçlar birşeyler fısıldıyordu sanki.."Kurtulamayacaksın.." Kulaklarımı kapattım ve gözlerimi açık tutmaya çalıştım.İşe yaramıyordu.Gözlerimi kapatıp dizlerimin üzerine çöktüm.Dişlerimi sıktım.Bir tür kriz geçiriyordum.Çok acıyordu canım.Öleceğimi sezmeye başlamıştım.Umudumu yitirmiştim.Gözlerimi açıp son defa fani dünyaya baktım.Ve bayılmadan önce son kez fısıldadım..

" Hoşçakal.."

-------

Karanlık ve soğuk bir dönemden geçiyordu Ade.Dün akşamın etkisi hala üzerinde olmalıydı ki etrafı pek önemsemiyordu.Kafası karışmıştı.Sokaklar tanıdık geliyordu.Taştan duvarlar,dükkanlar..Sessizlik ortama hakimdi.Etraf ne kadar kalabalık olursa olsun Ade,kendini yalnız hissediyordu.Burası her ne kadar kötü bir yer olsada, olumlu düşünmeye adamıştı kendini Ade."Yürümek Güzeldir."Elini hala sol cebinde duran asasına değdiriyordu ne olur ne olmaz diye.Gelen geçen birşeyler soruyordu ama Ade,etrafına şaşkın gözlerle bakmaktan başka hiçbirşey yapmıyordu."Elma ister misin küçük bayan?" demişti Tozlu,beyaz saçlı siyah cübbeli bir cadı."Hayır!"diye üstelesede Ade,cadı elmayı vermekte kararlıydı.Ade arkasına bakmadan koşmaya başladı.Farketmedende olsa o anlık bir tepkinin asasını çıkarmaya yettiğini anlamıştı ki asası sol elinde duruyordu.O kadar hızlı koşuyordu ki etrafındaki insanlar sanki biz zaman süzgecinden geçiriliyordu.

Hiçbirini tanıyamıyordu.Ne olduğunu anlamadı ama gözlerinin farkettiği birşey onu durdurmaya yetmişti.Önüne eğdiği başını kaldırıp etrafına baktı.Kalabalık azalmıştı ve cadı ortalarda gözükmüyordu.Boş bulduğu bir dükkana girdi.Camı kırılmıştı ama dışarısı gözükmüyordu.Arkaya doğru yürürken birşeye çarptı ve hızla arkasını dönüp çarptığı şeye asasını doğrulttu.Ama çarptığı şey,bir askılıktan başka bir şey değildi.Ade, derin bir nefes alıp kendi kendini yatıştırmaya başladı."Bir cadı bana ne yapabilir ki,Hiçbir şey."

Sakinleştiğini anladığında dışarı çıkıp etrafına bakındı.Hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam etti.Ne kadar belli etmesede korkmaya başladı.Ama ne yapması gerektiğini biliyordu.Önce elini yüzünü yıkayıp kendine gelmek,daha sonra da burdan çıkmak.Biraz etrafına bakındı ve gümüşten bir çeşme gördü.Ama uzun zaman olduğunu anlamıştı çünkü çok kararmıştı.Çeşmeyi açıp elini yüzünü iyice yıkadı.Sonra bir şey dikkatini çekti. Çeşmenin yaklaşık beş metre uzağında bir kız çömelmiş duruyordu.Yanına gitmesi gerektiğini anlamıştı Ade.

"Burada ne yapıyorsun ?"
Stevie Owen Blake
Gryffindor II. Sınıf
Gryffindor II. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 861
En belirgin özelliği : Cesareti.
Savaş Tarafı : Tarafsız olmayı tercih eder, başkaları için savaşmaz.
RP partneri : Cynthia Monica Maddlyn.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : The source of courage.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Adela Lora Olywen ~   14/5/2010, 18:28

Betimleme 5/15
Akıcılık 9/10
Yazım/İmla 5/5
Hayal Gücü 6/10
Uzunluk 5/10

Toplam: 30.

Pessimist sees only the tunnel, optimist sees the light at the end of the tunnel, with a realistic light the tunnel he sees me next train.

***Cynthia~Owen***

Adela Lora Olywen ~

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası