Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

severus shephard

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
severus shephard
Kofti

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Kan Durumu : melezz
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
26/50  (26/50)

MesajKonu: severus shephard   3/5/2010, 10:04

NOT: YEŞİL : severus Compik
BORDO : stephen
GRİ : giancarlo

-K

O sabah kasvetli kış soğuklarından en kötüsünü yaşıyorduk sanırım. Hava öyle soğuktu ki insan, kapıdan dışarıya adımını atamıyordu. Birden kapı çaldı, üstüme başıma çek-düzen verip kapıyı açmak için merdivenlerden aşağıya inmeye başladım. Merdivenin demirlerinin saf gümüşten olup tüm basamaklar boyunca sarmış, aşağıya kadar dolanarak iniyordu. Merdiven basamaklarını ağır adımlarla ve uyku sersemliğinin etkisiyle yürüdüm. Kapıyı açtığımda karşımda 1.90 cm civarında biri belirdi. Gözleri koyu siyahtı ve anormal derecede büyüktü, saçları omzuna kadar uzun ve oldukça düz ve parlaktı.

''Buyrun kime bakmıştın-''
''Hemen içeri gir. Başın çok büyük bir belada.'' dedi. ve beni o iri cüsseli vücuduyla tuttuğu gibi içeriye sürükledi.
''sende kimsin? ne yaptığını sanıyorsun? çabuk bırak beni '' derken, aynı zmaanda da çırpınıyordum. Fakat adam için hiçbir etki yaratamıyordum. Sonunda beni evin bodrum katına getirince bıraktı. dediklerimi tekrarladım
sonunda konuştu beni
''beni Giancarlo gönderdi. Adım Stephen. Seni korumam için. benim sözümden çıkmaman gerektiğini bilmeni istiyorum'' dedi. Giancarlo, benim en yakın ve en güvenilir dostumdu. Eğer o benim başımın belada olduğunu söylüyorsa, gerçektende başımda bir bela vardır.
''Pekii, seni Giancarlo'nun gönderdiğini kanıtlamalısın.''
''A, evet. Giancarlo bana inanmayacağını söylemişti. bu yüzden bana bir paket verdi. bunu açınca anlayacaktır dedi.'' dedi. Paketi bana doğru uzattı. Biraz tedirgin bir şekilde paketi açtım. İçerisinde küçük bir kağıt parçası ve yüzük vardı. yüzüğü görür görmez Giancarlo'nun olduğunu anlamıştım. ve aklımda kötü fikirler belirmeye başlamıştı. -ya bu adam Giancarlo'yu öldürdüyse. Ve benide öldürmek istiyorsa- fakat düşüncelerden sıyrılıp küçük 4 parçaya katlanmış kağıtı açtım. üzerinde gri renkli kalemle bir şeyler yazıyordu.
Severus dostum. Ben Giancarlo. Stephen'i ben gönderdim. başın belada. eminim o seni koruyacaktır. Şu an senin bilmen gereken tek şey. Madagaskar'da bir karar alındı. Ve karar aynen şöyleydi. ''Yüzyıllardır yakalanamayan Compik ailesinin son üyesi olan. Severus Compik'in yakalanması gerekir. Bunun için yıllarca süren çabalarımız sonucu 3 Macar ejderhası yakalanıp eğitildi. Severus Compik'i ölü yada diri ayaklarımın altında olması için çalışmalara başlansın'' denildi. Stephen'le beraber uzaklara gidin. Beni merak etme. Hayatta kalman dileğiyle. çok sevdiğin dostun Giancarlo...

Yazılanları okuduğumda hiçte şoka girmemiştim. Aksine yüzmde pis bir gülümseme geldi. Benim için 3 tane Macar ejderhası haa dedim kendi kendime. kendini boş bir koltuğa atış olan Stephen'e dönerek. ''verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Dostumun dostu benimde dostumdur.'' dedim. bende Stephen'in karşısına oturarak. ''şimdi ne yapıyoruz'' dedim.
''Madagaskar'dan uzak bir yere, bir şehir merkezine götürmem gerekiyor.''
''Aaaa, yapma dostum. bu eğlenceyi kaçıramayız. süper ötesi eğleneceğiz''
O, ne kadar itiraz etse de beni bu kararımdan kimse döndüremezdi. öyle de oldu zaten.Madagaskar'a gitmek için, hazırlık yapıyordum. Ben adeta maceraperestlerin kralı gibiydim. Adrenalin için ölümü bile göze alırdım. Birkaç günlük yol sonunda Madagaskar'a varmıştık. daha Madagaskar’a gireli birkaç olmamasına rağmen. Ejderhalar kokumu tanımış olmalılar ki hemen birkaç tanesi peşimize takıldı. Fakat ben eğlencenin zirvesine ulaşmış durumdaydım. Korku ve adrenalin duygularım birleşmişti. Sonunda bir mağaraya benzer bir yer bulduk hemen oraya girdik. ejderhalar dışarıda bizim çıkmamızı bekliyorlardı. Stephen ''Ne yaptığını sanıyorsun. Bizi buraya ölüme getirdiğinin farkında mısın?'' gibi saçmalıklarda bulunuyordu. Ama ben çok eğleniyordum. Bunun kötü sonuçlanacağını biliyordum. Bundan kurtulmamız imkânsızdı. Ama adrenalin için ölümü bile göze alacağımın kanıtıydı bu. yukarıya , ejderhalara bakıyordum. Bir tanesi, yemyeşil pullarla kaplıydı. O kasvetli kanatlarını her çırpışında. içimdeki heyecan daha da artıyordu. Onun üstünde olmayı çok istiyordum. ölüm pahasına olsa bile. Ve bunun için geceyi beklemek zorunda kaldım. Stephen'in uyumasını fırsat bilerek hemen çantamdan bir kağıt çıkartıp ona bunu okur okumaz hemen buradan gitmesini söyledim. Notu yazmayı bitirdikten sonra, üzerimde bulunan kıyafetlerimin bir kısmını çıkardım. Ve vücudumun her yerine toprak sürdüm. Nasıl olsa ejderhalar kokumu almıştı. Gecenin karanlığından yararlanıp zaten tırmanmakta olduğumuz dağın en tepesine çıkmaya başladım. çok uzun bir yol sürdü. ama sonunda başarabilmiştim. Ejderha sürekli dağın çok uzağından dönüp duruyordu. bir kaç defa yakından dönmüştü fakat o seferde ben atlayamamıştım. Hareketlerini takip ettim. Her üç dönüşten sonra dağın en yakın kısmında dönüyordu. kendimi iyice konsantre ederek. ejderhanın üçüncü dönüşünde üstüne atlamaya çalıştım. fakat bir yerde hesap hatası yapmış olmalıyım. ejderha orda değildi. İşte şimdi korkuyordum. Korkumun içine yüksek bir dağın zirvesinden atlamakta eklenince. duygularım karmakarışık bir hâl aldı. Tam öleceğimi düşünürken. diğer bir ejderhayı gördüm. Ve şans eseri onun üzerine düştüm. '' AHHHH!!! Sanırım bacağımı kırdım.'' ama o an hiçbir şeyi düşünecek durumda değildim. Sonunda en büyük hayallerimden birini gerçekleştirebilmiştim. Kendimi ejderhaya sıkıca sardım ve ölümümün gelmesini bekledim...

not: bu rp yi önceki sitedemde yazmıştım severus megera isminde. karışıklık olmaması için bu bilgiyi vermek istedim. teşekkürler...
Arya Discordia
Kıdemli Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 310
En belirgin özelliği : Creative power of a Goddess
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: severus shephard   4/5/2010, 10:53

Betimleme 6/15
Akıcılık 4/10
Yazım/İmla 4/5