Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Karl Taron Spars

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Karl Taron Spars
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 3
En belirgin özelliği : Kırıcı.
Savaş Tarafı : Karanlık.
RP partneri : Yok.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : ..
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Karl Taron Spars   13/4/2010, 16:07

Hayatı dolu dizgin yaşadığım, içimdeki enerjiyi her daim hissettiğim, sınır tanımadığım ve kimsenin bana engel olmasına izin vermediğim yıllardan birindeydim. Karanlık ve kötü günleri geri bıraktığımı sanıyordum. Ama gençtim ve bazı şeyleri farkında da değildim. Arkamdaki tehlikeler artık yok gibiydi. Nerden bilebilirdim ki her gün her saniye peşimde olduğunu. Düşüncelerim dağınıktı. Kafamı verdiğim tek şey eğlenceydi. Geceleri barlarda gündüzleri ise arkadaşlarımın evinde olurdum. Ama benim gidebilecek bir yerim yoktu. Bunları aldırmasam da ve mutluluğun ve gücün bende toplandığını düşünüyordum. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Ben sadece kendim için yaşayacaktım. Bir paçavra gibi kullanıp atılamazdım. Macera arayışlarımı sürdüremezdim. Gideceğim her neresi olursa olsun krallığın yöneticisi olmalıydım. Niye başkaları için hedef belirleyecektim. Onların ‘’yap’’ dediği her şeyi niçin dinlemiştim. Hayır bu bir daha olmayacaktı. Buna engel olan her kimse olursa bedelini ödeyecekti. Ama engel olmak isteyenler hep benimleymiş meğerse bir daha gitmemek üzere…
Günlerin en güzel olduğunu umacağım bir gün beni bekliyordu sanki. Kimsenin olmadığı sokakta tek başıma yürüyordum. Ellerimi paltomun ceplerine sokmuştum. Saatin çok erken olmasından dolayı hafif bir rüzgar suratıma vuruyordu. İçimdeki huzurun yok olmamasını istiyordum. Heyecanımı bastıramayacak kadar yavaş olsa da sevinçle yürüyordum. Yakın bir arkadaşımın evinde kalıyordum. Bardan çıkmış mayhoş bir kafayla evine ilerliyordum. Doğuya doğru ilerlediğimi farkındaydım çünkü evlerin yanından yürümediğimde güneş suratıma vuruyordu. Daha tam doğmamış olsa da. Kumral saçlarımın önleri uzundu ve gözlerime iniyordu.
Bir erkeğe göre saçlarım biraz uzundu. Sanırım önlerinin kesilmesi gerekliydi. Gençliğimin en kötü yanlarından biri kendimi imal etmemdi. İçkiye olan bağlılığım sebep oluyordu bunlara. Ama söz vermiştim kendime. Artık bencil olacaktım. En bencil ben olacaktım. Belirlediğim bir hedef yoktu ama kendime güvenirsem her şey daha kolay olabilirdi sanki. Yolda ilerlemeye devam ederken gözlerim yorgunlukla bütünleşti. Adımlarım daha da yavaşladı. Çünkü midem bulanıyor ve başım ağrıyordu. Başıma giren krampla beraber elim başıma kaydı. Şimdi adımlarım durmuştu. Gözlerim bulanıklaştı. İçkiyi bu gece fazla kaçırmadığım halde kendimi beş kadeh den daha fazla içmiş gibi hissediyordum. Belki de vücudum tüm gecelerde içtiğim içkilerin en kötü hıncını o an çıkarıyordu. En son ne zaman böyle olduğunu düşündüm. Uzun bir zaman önceydi. Yanında kaldığım arkadaşıma da söz vermiştim üç kadehten daha fazla içmeyecektim. Sırtımdan akan terleri, boğazımda düğümlenen acıyı ve almakta zorlandığım nefesi bu işe katmak istemiyordum bile. Yere çökmüştüm. Soğuk zeminde sonumu bilmeden ne yapacağımı bilmeden duruyordum. Paltomun düğmelerini açtım. Göz kapaklarımı kapatmıştım ve çevreden gelen birinin sesini duymaya çalıştım. Solumdan gelen bir topuklu ayakkabı sesini duyunca birden irkildim. Yardım istemek için sesimi çıkarmaya çalıştım ama olmadı. Gelen kişiyi görmek için gözlerimi açtım. Karşıdan gelen bir kadındı haliyle. Beline kadar uzanan sarı saçlarından da bunu anlamıştım. Yavaş adımlarla bana yaklaşırken yüzünü göremiyordum. Kim olduğunu göremem beni hafiften endişeye düşürüyordu. Yanıma yaklaştı ve önüme eğildi. Şimdi suratını daha yakından görsem de tam olarak seçemediğim yerler vardı. Suratıma dikkatlice baktı. Gözlerini kısarak beni süzdü. Sarı saçlı kadın suratına kocaman bir surat yerleştirdi. Beyaz dişlerini görebiliyordum. Hava aydınlanmaya başlamasa bile kadının dişleri parıl parıl parlıyordu. Korkmuştum. Neden böyle gülmüştü. Bana yardım etmesini isterdim ama sesim çıkmıyordu. Oda hala halim komikmiş gibi gülüyordu. Ayağa kalktı. Bu sefer kahkahaları kalbimin hızlıca çarpmasına sebep oldu. Yüzünü seçemediğim bu kadın beni iyice korkutuyordu. Halimin kötü olduğunu görmemezlikten geliyordu. Bulanık gören gözlerimle olduğum yerden kalkmaya çalıştım. Bacaklarım çoktan emrimden çıkmış olsa da yere tutunup kalkmaya çalıştım. Kendimi sonsuz evrende gezen hissiz bir varlık gibi hissediyordum. Ayağa kalkarken yığılmamla kalkmam bir oldu. Karşımdaki kadından yardım istemeyeceğimi anlamıştım. Öyle gülerek ondan isteyeceğim yardım konusunda beni şüpheye düşürmüştü.
‘’ Sen bir zavallısın Karl ‘’ Kadının ses tonu kulaklarımı tırmalamıştı. Yine kahkahasını ortaya atmakta çekinmeyen bu kadın ismimi nerden biliyordu. Onu tamamen görseydim her şey daha kolay olurdu.
Konuşamadığım içinde kim olduğunu soramıyordum. Sesi çatallaşmış olan bu kadını tanıdığımı düşündüm. Dilimin çözülmesini isteyerek konuşmaya çaba gösterdim ‘’ Sen…Sen Kimsin? Adımı nerden biliyorsun? ‘’ Yine kahkaha attı. Saçlarının renginin değiştiğini görmüştüm. Sarı saçları kızıla dönmüştü. Hem de böyle bir durumda dikkatimi hemen ona vereceğim ateş gibi bir kızıla. Sesi daha da gürleşmiş bir şekilde gülmeye devam etti. ‘’ Beni göremiyorsun demek. Yani bulanık görmen dışında ‘’ Zihnimi toplamakta güçlük çektiğim için vücudum daha da yorulmuştu. Direncimi toparlamaya çalıştım. Sözlerine devam etti.
‘’ Ben? Ah evet ben. Sence kim olabilir. Bir tahminin var mı? ‘’ Bir tahminim vardı. Yani kafama son sözüyle çakan bir tahmindi. Hem de korktuğum bir tahmin. Karşımdaki eğer oysa kılık değiştirerek yanıma gelmişti. Belki de bana zarar gelmeye gelmişti. Hızlanan nefesim arasında olabilecekler listesini bir köşeye bıraktım. Dişimi sıktım. ‘’ Miranda neden geldin? ‘’ Cümlem önceki konuştuğum gibi çıkmamıştı. Yavaş olsa da daha kolay ve sesli çıkmıştı. Gözlerime inen bulanıklık hafiften geçince zorla ayağa kalktım. Kalkmayı başarsam da başım sersem gibiydi. Gözlerimi ovuşturdum. Karşımdaki Miranday’dı ve hala bana gülerken asasını bana doğrulttu. Güçlükle bir iki adım geri attım kendimi. Elimi cebime attığımda ince-uzun asamı titreyen elime aldım. ‘’ Ne istiyorsan git. Artık bitti. Karanlık taraf benim için bitti ‘’ Cümlemi öyle söyleyemesem de sert bir şekilde söylemeye çalıştım. Miranda’nın gitmesini istiyordum. ‘’ Buradan git ‘’ Yine güldü. Bu gülüşleri sabrımı taşırıyordu. Karnını tuttu ve nefes verdi. ‘’ İşimi bitirmeden gidemem Karl ‘’ Sözünde hiç vicdan azabı yoktu ve zaten bunu bekleyemezdim. Asasını daha da yukarıya kaldırdı. Artık çarem yok gibiydi. Bu enerjisizlikle ona karşı nasıl büyü uygulayabilirdim. Bana bir şey yapacağını daha başında tahmin etmiştim. Karanlık tarafı terk ettiğim için benden intikam alacaklardı. Bende onlar için uğraş vermekten vazgeçtim. Beni dinlemediklerinde kaçtım ve beni bu kadar kolay bulmalarını beklemiyordum. Ümidimi yitirmiştim. Asamı bende ona doğrulttum. Benle dalga geçiyordu ve bu halime yine gülmeden edemedi. Ağzından çıkan son kelimeler bana hiçte yabancı değildi. Bu kelimeleri söyleyerek kaç kişinin canını yakmıştım. Kaç masumu gözümü bürüyen kötülükle öldürmüştüm. Ne kadar kolaydı değil mi? Bu iki kelimeyle birini öldürmez ve sonsuza kadar karanlığa gömmek. Her şey bir iki dakikada bitiyordu. Bir daha geri dönüşü olmadan. Söyledin ve bitti. Bu iki kelime karşı koyamayacağım kadar hızlı ve ölümcüldü. Karşıdaki kişinin yenilgisini sağlayacak bu kelime ne kadarda değerliydi. ‘’ Adavra Kadavra ‘’ sözcükler ağzından çıktı ve bitti. Vücuduma çarpan büyüyle yere yığıldım. Arık bu kadarda. Acı ve korku yaşadığım her saniye benden uzak kalmamıştı. Ama şimdi rahatlık ve huzur vardı. Çünkü dediğim gibi iki kelimeyi söyledi ve bitti. Benim için bitti…
Arya Discordia
Kıdemli Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 310
En belirgin özelliği : Creative power of a Goddess
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Karl Taron Spars   13/4/2010, 17:03

Betimleme 12/15
Akıcılık 7/10
Yazım/İmla 4/5 *klavye hataları buna dahil değildir.
Hayal Gücü 8/10
Uzunluk 8/10

Toplam: 39.

Karl Taron Spars

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası