Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

CECILIA. b o u d l a i r e

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Cecilia Boudlaire
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi

Kadın Mesaj Sayısı : 51
En belirgin özelliği : Algılamadaki hızı
Savaş Tarafı : Yoldaşlık
RP partneri : -
Kan Durumu : Safkan
Asa : Ejder'in Dokunuşu
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: CECILIA. b o u d l a i r e   10/4/2010, 14:55

CeciliaBoudlaire

x

Adım: Cecilia Amy
Soyadım: Boudlaire
Uyruğum: İngiliz anne, Fransız baba
Doğum Yerim: Fransa / Cannes
Doğum Tarihim: 30.11.1989
Mesleğim: Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Hayalim: Yorkshire'da ailemle birlikte bitmek bilmeyen bir emeklilik tatili
Özel Yeteneğim: Animagus -Uğur Böceği-

x

x X x Çocukluğum x X x

Sorunsuz ve uslu bir çocuktum. Annemi ve babamı hiçbir zaman üzmedim. Bana ne denilirse onu yapıyordum. Ayrıca çok da gariptim. Oyuncaklarımla veya arkadaşlarımla oynamazdım. Büyüklerle oturmayı ve belgeseller izlemeyi çok severdim. Hatta beş yaşımdayken bir grup aile üyesine mitoz bölünmeyi anlatmıştım. Normal bir çocuğun yapacağı hareketleri yapmazdım. Herkes benim için büyümüş de küçülmüş derdi. Annem daha yedi yaşımdayken, Fransa'da yaşadığımız için beni İngilizce konusunda eğitmeye başladı. Sadece isim sorup cevap veriyordum. Ama sonra İngilizce'mi çok geliştirdim. Fakat hâlâ "R" harflerini söyleyemiyorum. Olsun, yine de çok güzel İngilizce konuşuyorum. Sırf bunda değil, bir sürü yönde kendimi yetiştirdim. Her şey hakkında bir fikir sahibi olmak istiyordum. Çok kitap okuyordum. Kendimi her alanda geliştirmeyi hedefledim. Bu sayede Bakanlık'a muhteşem bir giriş yaptım ve annem ve babam aramızdan ayrılınca küçük kardeşlerime iyi bakabildim - en azından ben öyle düşünüyorum - Daha sonra kuzenlerim ve kardeşlerimle hep beraber annemin İngiltere'deki eski evine taşındık. Bu bir bahaneydi aslında. Gerçek amacım aileyi birarada tutmak ve bağlarımızı sıkılaştırmaktı. Hep beraber yaşadığımız için çok mutluyuz. Birlik ve beraberlik duygusu insanı yalnızlık hissinden çekip alırcasına uzaklaştırıyor.

x

x X x Kişiliğim x X x

Çok içime kapanık ve çok sessizim. İnsanlarla konuşurken kendim gibi olamıyor, doğal davranamıyorum. Hep, herkesin benim içinde olmadığım belirli bir düzene uygun hareket ettiğini düşünüyorum. Toplumda yerimi bulamıyorum. Tamam belki kariyerimin doruk noktalarında bir yerdeyim. Fakat bu bana psikolojik olarak bana bir etki etmiyor. Aksine, işlerin yoğunluğu yüzünden daha da strestli oluyorum. Her zaman kederli ve üzgün göründüğümü söylerler. İnsanların yaptıkları her şeyi beni dışlamak için yapıyorlar gibi hissediyorum. Kendimi tam olarak anlatamıyorum. Kimse nasıl bir duygu seli içinde olduğumun farkında değil. Herkes o kadar meşgul ki kendi işiyle, kimse bana ayıracak vakit bulamıyor sanki. Kararsız biri değilim. Şu ana kadar yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Zaten ilke olarak hiç "keşke" dememeyi hedeflerim her zaman. Umarım hiç keşke demem. Kardeşlerimi ve kuzenlerimi çok seviyorum. Onlar olmasa yaşayamazdım sanırım. Onlar bu dünyada beni anlayan nadir insanlardan birkaçı. Hiçbir zaman ayrılmayacağız. Ailem hep birarada olacak.

x

x X x Fiziksel Özelliklerim x X x

Sarı renkli omuzlarımı okşayan, yumuşacık ve gür saçlarım vardır. Yüzümü çevrelerler. Onlarla uğraşmak zor olsa bile saçlarımı seviyorum. Beni daha zayıf ve daha sempatik gösteriyorlar sanki. Gözlerimle de uyumlular. Gözlerim demişken... Gözlerimin rengi çok değişiyor. Güneş ışığı altında koyu mavi oluyorlar. Fakat normalde gözlerim şafak vaktinden hemen sonra açığa çıkan bir unutmabeni mavisi tonuyla aynı rengi taşıyorlar. Onları çevreleyen kuzgun karası kirpiklerim ise oldukça uzun. Hatta rimel sürdüğümde kaşıma değiyorlar. Kirpiklerim çok dikkat çekiyor. Yanaklarım ise zayıf ve etsiz. Elmacık kemiklerim belirgin. Yanaklarımdan hoşlanmıyorum ama gözlerimi çok seviyorum. İnce, dolgun ve renksiz dudaklarım var. Uzun boyluyum ve zayıfım. Kemiklerim büyümeyi durdurduğunda boyum 1.70'i geçiyordu sanırım. Görünüşümün insanlarda bir disiplin izlenimi bıraktığını söylüyorlar.

x X x Icon Cenneti x X x

Spoiler:

En son Cecilia Boudlaire tarafından 10/4/2010, 15:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/cecil
Cecilia Boudlaire

Kadın Mesaj Sayısı : 51
En belirgin özelliği : Algılamadaki hızı
Savaş Tarafı : Yoldaşlık
RP partneri : -
Kan Durumu : Safkan
Asa : Ejder'in Dokunuşu
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: CECILIA. b o u d l a i r e   10/4/2010, 14:58

İLİŞKİLER

Eklenmek İçin ~

Ünlü Adı:
Taraf:
Nerede, Nasıl Tanıştık?:
Cecilia Nasıl Biridir?:
Varsa Lejant Linki:

Herhangi birini doldurmayan kesinlikle eklenmeyecektir. Eklenmezseniz alınmayın.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/cecil
Milene Hélen Boudlaire
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 287
En belirgin özelliği : Hırsı.
Savaş Tarafı : Tarafsız.
RP partneri : Defol. *asşldjkslj*
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : İzleyiciyim süper izlerim asfdfadsfad.
Asa : Shadow Kiss ~
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
28/50  (28/50)

MesajKonu: Geri: CECILIA. b o u d l a i r e   10/4/2010, 17:03

Alexandra Tretter.

Tarafsız.

Anne-babamızın ölümünden sonra ben sizi tanımadan, Fransa'da büyüdüm. Araştırmam sonucu Boudlaire ailesine ait olduğumu öğrendim ve İngiltere'ye geldim. Daha sonra sizi buldum.

Onu çok uzun zamandır tanımıyorum, ama yinede onu çok seviyorum. Normalde sessiz ve sakindir, ama bana karşı her zaman çok iyi oldu. Aynı zamanda idolüm.

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/m-i-l-e-n-e-t3870.htm
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/m-i-l
Lyndséy Juli Boudlaire
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 125
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
27/50  (27/50)

MesajKonu: Geri: CECILIA. b o u d l a i r e   13/4/2010, 13:49

# xxchange
# Karanlık.
# Kardeşinim xD
# Sevdiğim kişiler arasında yer alır ama onun Yoldaşlıkta olması benim ondan soğumama sebep oluyor. O iyi biri ben ise kötü kardeş...

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/julieclouido-sheliaailehs-odiuolceiluj-t3636.htm

Soyismi değişmiş bir şekilde yazarsın. Değişecek çünkü xD

CECILIA. b o u d l a i r e

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası