Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Adriana Sorcha KURAN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Adriana Sorcha Kuran
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 94
En belirgin özelliği : kibiri ve ukalalığı
Savaş Tarafı : Aslında taraf tutmaya meyilli değilim ama bir salaklıktır tutturduk gidiyoz Ee? Baktım bizim zavallı aile lorda hançer saplamış mecburi ZAY
RP partneri : Die.
Kan Durumu : Kuran
Quidditch Konumu : Haha ezikler siz daha Quidditch ne bilmezken ben süpürgemin üstünde tirübüne el sallıyodum.
Asa : Karanlığın Gözyaşı
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Adriana Sorcha KURAN   15/12/2009, 16:26

#Adım Soyadım #

Adriana Sorha KURAN. Soyadımda anlasılacagı gibi Kuran kızı denilen mahluk benim. Sorcha gerçek adım ancak üvey ailemi gerçek ismimi ögrenmeden önce bana bu ismi takmıslar.

#Yaşım#

11 yaşındayım. Haha! Ama trajedi bir şekildir ki 19. Yüzyıldan bu yana lanetliyim.

#Ailem #

Yüzyıllardır karanlık tarafa hizmet edip sonra onlarda derin yaralar bırakan kelimenin tam anlamıyla ‘ADİ’ Kuran ailesinin kızıyım. Babamın lider olduklarını düşünürsek Kuran varisiyim. Lanet olsun…

#Konuştuğum Diller#

İnsanlara istediklerini yaptırdıgın sürece dili ne önemi var?..

#Kan Durumu#

SAFKAN. Diger ezik sporlara tavsiyem bulanık kalın…

#Savaş Tarafım#

Aslında taraf tutmaya meyilli değilim ama bir salaklıktır tutturduk gidiyoruz. Ee? Baktım bizim zavallı aile karanlığa hançer saplamış mecburiyetten ZAY. Lan ne bahtsız bir güzelim?..

#Asam#

Yanımdan ayrılmayan ve tek güvendiğim şey. Asam. Dark Tears adında bir asa. Özgeçmişine kısaca deyinelim. Karanlığın soylu ailelerinden olan Kuran ailesinin liderinin kullandığı asa. Asayı babam ölünce kıramamışlar ne yazık ki benle gelmiş. Büyüyü çekiyorum n’apıyım? Neyse sonuç olarak bende ve arkanızı kollayın zavallılar…

#Başka Ne Desem?#

Kuran lideri soy madalyonu:Madolyon kötülerin bana nefret beslemesini sağlıyor. Ancak görünce değil temas ettiğim sürece bana karşı kötü oluyorlar. Ne çilesiz(!) basım var ya.

#Nasıl Biriyim?#

Aşırı derecede kibirli biriyim. Dışarıdan insanları fazla hor görmesem de içimde onlara karşı küçük bir nefret beslerim her zaman. Hiçbir zaman duygularımı tam olarak dışa vurmaz, hep umursamazlığa vurarak içimde saklar. Günü gelince içinde biriken nefreti dışarı vururum ve büyük bir intikam alırım. Her konuda yeteneklidirim; müzik olsun resim olsun.. her konuya mutlaka el atmıştırım. Yeteneklerim sihir konusunda da üst seviyededir. Başaramadığım bir büyü veya iksir olmamıştır şimdiye kadar. Bir şeyi yapmak isteyince onu sonuna kadar götürürüm ve eninde sonunda yaparım. Beni binasında ayıran tek şey görevlerden kaçmamamdır...Kendisimi dünya merkezi olarak görürüm ve kesinlikle seçici bir arkadaş yapım vardır. Tamam bazen gıcık bir tip olabilirim. Ama bu doğamda var ben değişmem. Biraz düzeltiyorum baya huysuz biriyim! Dışarıdan bakıldığında AH-Her-İstediğimi-Alırım! tarzı bir sürtük olabilirim ama değer verdim mi? Tam veriririm. "Zafere giden her yol mübahtır!" şeklinde istediğim bir şey yada biri için herşeyi yaparım zaten eninde sonunda benim olur! Herkes benim olabilir ancak biri beni sahpilenmeye kalkarsa gözlerini oyarım.İnsanları ikna etmekte bir numarayım.En büyük zaafım güce olan düşkünlüğümdür. Güç için babamı bile tanımam ama zaten tanımıyorum! Size bir sır vereyim ne kadar mantığa düşkün olsamda bazen tam bir ahmağa yakışacak hareketler yaptığım oluyor... Ama bunu duyup iletişimi engelleyen piskolojik bir etmen olarak işinize yarayanı almayın kendinizi bir kaya kadar ölü bulursunuz!!!!!

# AİLE ÖZGEÇMİŞİM#

#Kuran Doğumu#

Karanlık günden güne güçlenirken yeni bir çocukla başladı bütün dünya.

Hava soğuk gün neşeli olsa da hayır değil bu durum onlara.

Yeni çocuk gözlerini hayata açtığında,

Yeni ırkın laneti çıktı ortaya…

Vampir Büyücü karışımı kin saldı etrafa.

En büyük güç en büyük lanet en büyük soy artık karanlıkta.

#Karanlığın Düşüşü Ve Büyük İhanet#

Zaten hayat kazanmak ve kaybetmekle ilgili, bir ileri iki geri bandosu gibidir. Bir kazanılır ve iki kaybedilir. Bana göre Karanlık Kuranlarla bir kazanmış ve hep kaybetmiş. Babam Haruka asi biriymiş. Ona göre doğru bizzat kendisiymiş. Aksini düşünmezmiş bile. Her ne kadar tarafına düşkün olsa da yapılan savaşları katiyen doğru bulmuyormuş. Birgün ailesinin bütün fertlerini toplayıp konuşmuş ve o büyük ihanetin ayrıntılarını bir kumaş gibi işlemiş. Ardından yılın 9. Dolunayında vampirlerle ve dönemin büyük karanlık yandaşlarıyla toplandıkları an düşüncelerini beyan etmiş. Bütün Kuranlar oradaymış. Tanrı şahittir ki böyle büyük bir aileye saldırmak için ya salak olunmalı yada hiç çare kalmamalı… Onların çaresi kalmadıkları için asalar Kuranlara doğrultulmuş. Büyük ve görkemli bir savaşla lanetlenmiş ve büyük fertler toprağa uğurlanmış. Ardından ailenin varisleri güneşin karanlığı kızıllığıyla dağıtması gibi büyük bir ışık yayarak ortadan kaybolmuş.

#Hoş Geldin Adriana#

Beyaz.. Çok beyaz.. Kırmızı rüyalar gördüm.

Okoasan ?!

Acıması olmayan o beyaz mevsimle her kar tanesi gibi sessizliğe düşüyor ancak cevap alamıyordu. Küçük kız çaresizdi. Hiçbir şey hatırlamıyordu. Çaresizliği ve beynine inmiş kalın sis onu inletiyordu. Bu kadar küçük bir beden nasıl olurda böyle büyük bir yükü kaldırabilirdi. ‘Kowai ’diye sayıkladı. Kim olduğunu bilmiyordu? Ama bu yerde yalnız olamazdı öyle değil mi?

Sonra gözlerini bir yatakta açtı. İçeriden anlamadığı dilde bir şeyler söyleniyordu. Sessizce ayağa kalktı. Onlara doğru ilerledi. Büyük kalıplı bir adam ona doğru yaklaştı. Gülümsüyordu? Ama Sorcha yapılmasının doğru geldiği bir tavırla geriye çekildi nazik bir sesle ‘Anata no namae wa nan to iimasu ka?’ diye söylendi. Adam ona ucubeymiş gibi bakıyordu. Nazik bir ses yakılandı kafasının içinde ‘Tatlım onlar seni anlamaz aramızda konuştuğun gibi onlarla konuşamazsın!’ dedi. Küçük kız şaşırmıştı. Birden o kişiye kim olduğunu sormak istedi. Ama ses çoktan hiçliğe doru ilerlemişti. Tekrar onlara döndü. Çocuksu ve şirin bir tavırla sırıtıp ‘Siz kimsiniz? Ve neredeyim?’ diye sordu. Adam büyük bir kahkaha attı. Sorcha kızgınlıkla kaşlarını çattı. ‘Adam neşeli bir tavırla biz senin yeni aileniz Adriana?’ dedi. Sorcha gözlerini fal taşı gibi açtı. İçinden ‘Adriana? Benim adım bu mu?’ diye sordu. Ancak uzun bir süre o kişilerle konuşmadı. Bir şeyler yanlış gidiyordu ve o hatırlamıyordu.

#Belgelerde Kuranlar#

Kuran Ailesi 1801 yılından beri büyü dünyasında büyük bir yer edinmiştir. Kuran soyundan gelenler 19. yy'a kadar karanlık tarafta yer almıştır. Bu ailenin en büyük özelliği Dört kardeşinde birbirinden farklı özelliklere güçlere ve kişiliklere sahip olmasıdır. Lider Bütün özellikleri bünyesinde barındıran olur. Bu ailenin üyeleri doğduklarından beri karanlık taraf için yakmış, yıkmış ve yok etmiştir. Ancak Kuran Ailesinin son lideri bu duruma karşı gelmiştir. Diğer kardeşleride bu olayda liderin arkasında durunca Karanlıklar Lorduna sırt çevirmişler. Karanlık tarafta olan yaratıklar, büyücüler ve cadılar bunu bir baş kaldırış olarak saymış ve 19. yy'ın başlarında büyük bir savaş ilan etmişlerdir. Kuran soyluları artık kardeşlikten taraf oldukları için işin içine birde Aydınlık taraftakiler katılınca Sihirbazlık tarihinin en kanlı savaşı başlamıştır. Karanlık taraf o dönemde yenilince Karanlık Lord bunu hazmedemeyip aileye bütün büyü dünyasının en korkunç lanetini göndermiş...
Bu Lanet Ailenin yetişkin üyelerini teker teker öldürmüş Ancak ailenin sekiz çocuğu eşsiz bir koruma kalkanıyla ortadan kaybolmuştur. Bu olaydan sonra Sihir dünyasında Kuran Ailesinden bahsetmek yasaklandı.

#Sevdikleri#
* Hız: En büyük tutkusudur. Özgürlüğü getirdiğini düşündüğü için...
* Özgürlük: Özgürlük onun her şeyidir ki, kısıtlanmaktan çok korkar. Kendisine kimse sınır çizemez.
* Kararlılık: Asla sahip olamayacak olamayacağı bir şey. Ne kadar kararlı insanlara özense de kendisinin en güçsüz olduğu özelliklerin başında gelir.
* İlgi // Anlayış // Dinlenmek: Odak noktası olmayı, tüm dikkatleri üstüne çekmeyi sever. Kendisini hiç bir koşulda yargılamayacak, fikirlerini paylaşabileceği ve onu dinleyecek, ona anlayış gösterecek bir insan arayışı içindedir.
* Para: Şimdiye kadar hep para içinde yüzdüğü ve her istediğini elde etmesine yararı olduğu için *para olmadan asla* diyenlerdendir.
* Patronluk taslamak // Emir vermek: Etrafında koşuşan insanlara küçüklüğünden beri alışkın olduğundan bu huyundan vazgeçmesi biraz zordur ki zevk alarak yaptığı işlerin başında gelir. İnsanlara dediklerini yaptırıp, onların üzerinde gücünü sergilemek ve lider olmak kadar güven verici başka bir duygu yoktur onun için.
* Zekâ // Dürüstlük: İnsanlarda bulunması gereken iki temel özellik... Zekânın verdiği avantajla diğerlerinin üzerinde hâkimiyet kurmanın kolaylık getireceğine inanır ve insanların her zaman kendisine dürüst -genelde arkadan konuşan cinslerle karşılaştığı için- davranmasını ister.
* Konuşmak: Sessizliğin sinir bozucu olduğunu savunan Sorcha, çok fazla konuştuğu için bazen insanları sinir edebiliyor. Aynı zamanda konuşmak ve paylaşmak kendisini ifade edebileceği en basit yolların içinde yer alır.
* Güven // İnanç: Kendine güvenen ve inanan insanların her şeyi başarabileceğine inanır. Bu nedenle her zaman kendine inanmıştır ve güvenmiştir.
* Güzellik: Kendine bakmayı sever. Güzel görünmek onun için önemlidir. Çünkü güzelliğin, bir kat daha kendine güven duygusu verdiğini düşünür.
* Seyahat: Yolculuklar onun göçebe ruhuna iyi gelir. Yeni ülkeler, yeni kültürler tanımak ister.
* Oyuncak bebekler // Kitaplar // Resim çizmek // yazı yazmak: Geniş bir oyuncak bebek koleksiyonu vardır, çocukluğundan beri aldığı bebekleri hiç zarar vermeden saklamıştır. Fırsat bulduğu her zaman kitap okur. Henüz yeteri kadar iyi olduğunu düşünmese de bu konuda, resim çizerken rahatladığını düşündüğü için kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra kimseye güvenmediği için olsa gerek, konuşmak-paylaşmak istediklerini belirli aralıklarla yazdığı bir defterle, günlük, paylaşır.
* Düşünmek değil, görmek önemlidir.
* Dinlemek: İnsanların deneyimlerinden bir şeyler kapabilmek için, onları dinlemeye gönüllüdür.
* Lüks // Pahalı ve gösterişli hediyeler
* Açıklık // Başarı // Cesaret
* Güç // Hırs // Öncü olmak
* Şarkı söylemek
* Değişim // Yenilik
* Sadakat // Sevgi
#Sevmedikleri#

* İçten pazarlıklı hareketler // insanlar: Fikirlerini gerçekleştirme alanını daraltan, anlaşılmaz hareketler olduğu için hem sinsi hareketlerden hem de içten pazarlıklı ve sinsi insanlardan hoşlanmaz.
* Modası geçmiş eşyalar: Out-of-datelere tahammülü yoktur. Göz zevkini bozduğunu düşünür.
* Emir almak: İnsanların kölesi olmak ya da insanlara hizmet etmek ona göre değildir.
* Sessizlik: Hayatında sahip olabileceği en sinir bozucu şeydir.
* Monotonluk // Anti sosyallik: Durağan ve olağan şeylerden nefret eder. Hayatı hızlı yaşamayı ve sürprizlerle dolu olmayı tercih eder.
* Reddedilmek: "Hayır." kelimesini asla cevap olarak kabul etmediği için çok ısrar edici olabiliyor.
* Kediler: Şeytanın temsilcileri olduğunu düşündüğü nankör hayvanlardan hayatı boyunca uzak durmuştur ve durmaya da devam edecektir.
* Parasızlık: Para olmadan kendini yaprakları dökülmüş bir ağaç kadar çıplak hisseder.
* Özür dilemek: Hoşlanmaz. Zorunda kalırsa da, öyle üstü kapalı özür diler ki, fark edemezsiniz.
* Çok küstah-Kibirli // Çekingen-Alıngan // Kişiliksiz-Köle ruhlu insanlar: *Küçük dağları ben yarattım.* edasına canı gönülden inanlarla, pasif-kendine güveni olmayan, çok çabuk alınan ve küsen, eleştiriye tahammül edemeyen, başkaları altında ezilen-sürekli ne yapacağının söylenmesi gereken insanlardan uzak durur.
* Endülüjans: Cennet tapusu... Papaların belirli şartlara istinaden tüm günahlarının bağışlanması garantisi vermesinin hayatında duyduğu en komik şey olduğunu düşünür. ((dini inancı sıfırdır.))
* Fazla dramatik tavırlar: Çabuk sıkılgan yapısı yüzünden ve dünyaya düşünceleriyle bağlı olduğu için bu tür davranışlara tahammül edemez.
* Kıskançlık // Sahiplenici insanlar, tavırlar: Kıskanç ve sahiplenici insanlar klostrofobi etkisi yapar Ice'da. Nereye kaçacağını şaşırır.
* Kapalı yerler: Boğuluyormuş gibi hissettiği için kapalı bir yerde uzun süre durması imkânsızdır. Huzur duyabileceği açık ve geniş alanlarda bulunmayı tercih eder.
* Gizem // belirsizlik // esrarengiz şeyler: Belirsiz şeyler ona güvensizlik duygusunu tattırır. Bu nedenle her şeyi inceler ve öğrenmeye çalışır.
* Bağlılık: Bir kişiye ya da bir yere bağlı olmak ona çok uzaktır.
* Batıl inançlar: *Bu tür saçma salak şeylere inanlar, en az onlar kadar salak saçmadır.*
* Örümcek: Küçüklüğünde yapılan bir şakadan sonra iğrenç yaratıklardan uzak durmuştur.
* Tembellik // üşengeçler: Saatleri hareketli bir akışa ayarlanmış olduğu için, eğer ağırkanlı biriyseniz size dayanamaz.
* Kilise // Pişmanlık: Tanrı’nın evi… Kiliseler Tanrı’nın evinden çok, körü körüne bağlanmalara-inançlara neden olan, boya kutusuna düşmüş abartılı makyajlı kadınlar gibi alacalı bulacalı, göz alıcı kıyafetlerle süslenmiş, aslında koca bir hiçten oluşan saçma yerleri ifade eder Ice'a. Orada bulunmaktan hiç haz etmez ki, günahlarının affedilmesi için dua etmeye de ihtiyacı yoktur... Pişman olacaksa, affedilmek için yalvarıp yakaracaksa neden günah işlesin ki? Yapacağı şeylerin sonuçlarına katlanmayı beceremeyecekse o işe hiç başlamamayı tercih eder. *Kötüysem kötü kalmalıyım. Günahlarımın bağışlanması için dua etmeye ihtiyacım yok.* sıkça söylediği bir laftır.
* Değişime ve yeniliğe karşı, sabit fikirli insanlardan nefret eder. Aslında sabit olan, yerinde sayan herkes, her şey ilgi alanının dışındadır. Değişiklik onun özgür ve inişli çıkışlı ruhuyla birebir örtüşür.
* Kan: İstemsizce yüzünü buruşturur kan görünce. İğrenç bir mide bulantısı ve baş dönmesi de kanın sebep olduğu olumsuz etkilerdendir.
* Eleştiri: Başkalarının, çok yakınları hariç, kendisini eleştirmesine dayanamaz ama kendi kendini çok acımasızca eleştirir.
* Korkaklık // Başarısızlık
* Mantıksızlık // Boş konuşanlar // Çok konuşanlar

Eklenmek için ;
Ad-Soyad:
Kurgu:
Icon:

[Eksiksiz gereklidir.]

# My Icons #
Spoiler:

En son Adriana Sorcha Kuran tarafından 11/4/2010, 17:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Adriana Sorcha Kuran
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Savaş Tarafı : Aslında taraf tutmaya meyilli değilim ama bir salaklıktır tutturduk gidiyoz Ee? Baktım bizim zavallı aile lorda hançer saplamış mecburi ZAY
Quidditch Konumu : Haha ezikler siz daha Quidditch ne bilmezken ben süpürgemin üstünde tirübüne el sallıyodum.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   15/12/2009, 16:28

#İlişkiler#

Blair Miley Waldrof

Hani bazen kendinize kardeşten daha yakın hissettiğiniz kişiler olur ya işte o sayılı kişilerden birisi bu kız. Tamam olgun davranışlar gösteriyor ama huysuzluk ve küstahlık konusunda beni aratmaz. Kısacası ona düşman bana düşman ona dost bana dost şeklinde bir tabirle aramızdaki ilişkiyi tanımlayabilirim.

Eliesha Darcia Ixdiór
Binasına yakışan bir tarzı olduğunu kabul ediyorum. Ayrıca iyi bir sır tutucu olması ve sadık olması benim için değerli olması için yeter ve artar bile. Eğer bir gün birisine baş kaldıracaksam arkamda bu kızın olmasını isterim...

Anna Ixdiór
Slytherin de olmamasına üzüldüğüm kişilerden biri... Aslında onunla takılmam için Slytherin olması gerekmediğini öğrendim bu kısa zamanda. Onunla takıldığım anlarda -yani çoğu zaman- ortalığı kırıp geçirdiğine çok şahit oldum .

Kalie Edwina Raquel
Ahh arkamıda sağlama aldım demek oluyor bu da! Sizi tanıştırayım. Aslında bu kadından acayip tırstığımı belirtmek isterim ama yinede bir bakımdan büyüyünce böyle olmak istiyorum. Şu kalıtsal olan acıma duygusunu yenersem ona benzemek konusunda büyük bir adım atacağım. O benim Idolüm...

Envy Luxuria
Hakkında birşey bilmiyorum. Asyalı bir Slytherin mensubu. Eğer gördüysem bile ortak salonda bir yada iki kez görmüşümdür. Zaten gördüğümde ise ikimizinde ortak olarak gösterdiği tek tepki birbirimize hoşgörü(!) içinde tıslamak...

En son Adriana Sorcha Kuran tarafından 12/3/2010, 23:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Blair Miley Waldorf
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 56
Savaş Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
30/50  (30/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   15/12/2009, 18:34

Kardeşim Diyebileceğim İnsan olabilirim
icon:+
Eliesha Darcia Ixdiór
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 130
En belirgin özelliği : Öldürücü zekası
Savaş Tarafı : Çıkarıma göre değişse de şu anda taraf falan tuttuğum yok! Zaten tutsam da paylaşmam!
RP partneri : Yalnızım dostlarım yalnızım, yalnız! xP ilginen varsa p.m atabilir. =)
Quidditch Konumu : Kovalayıcı. Bi top var işte peşinden koşuyorum. =)
Asa : Asaya ne gerek var ki, işimi kürdanla hallediyorum! xD
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   15/12/2009, 18:42

İstediğin güzel bir yere eklersen sevinirim. İcon lejantta var. =)
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/elies
Anna Ixdiór
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 197
En belirgin özelliği : Zekiliği ve Cesurluluğu
Savaş Tarafı : ZAY
RP partneri : yoq.istersen pm yetelidir..
Quidditch Konumu : Top Atıcı
Asa : Asa mı alamadım xD
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
25/50  (25/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   15/12/2009, 20:57

Eklenmek için ;
Ad-Soyad:Anna Ixdior

Kurgu:Kankayız.Kurgu bu xx)...
Icon:
Adriana Sorcha Kuran
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   17/12/2009, 15:33

tamamdır eklendiniz^^
Kalie Edwina Raquel
Sihirsel İşbirliği Dairesi
Sihirsel İşbirliği Dairesi

Kadın Mesaj Sayısı : 25
En belirgin özelliği : Görünüşü
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenlerr
RP partneri : -
Quidditch Konumu : -
Asa : -
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
33/50  (33/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   17/12/2009, 18:52

Kalie Edwina Raquel

Güvendiğin bir yetişkin olabilirim.Abla olarak gördüğün falan..
Adriana Sorcha Kuran
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   20/12/2009, 20:38

arkamıda sağlama aldım artık ölsemde gam yemem... eklendiniz^^
Envy Luxuria
Slytherin I. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 185
En belirgin özelliği : Kıskançlığı
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
RP partneri : Yok
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
35/50  (35/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   24/1/2010, 00:22

Envy Luxuria
Kıskançlığın ta kendisi olmama rağmen sende kıskanılacak bir nokta bulamıyorum.Bana normal biri gibi görünüyorsun.Sende beni iten bir iticilik var...Hemde bol miktarda!
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/envy-
Adriana Sorcha Kuran
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   12/3/2010, 23:16

eklendin!

Adriana Sorcha KURAN

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası