Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Eliesha Darcia Ixdiór

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Eliesha Darcia Ixdiór
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 130
En belirgin özelliği : Öldürücü zekası
Savaş Tarafı : Çıkarıma göre değişse de şu anda taraf falan tuttuğum yok! Zaten tutsam da paylaşmam!
RP partneri : Yalnızım dostlarım yalnızım, yalnız! xP ilginen varsa p.m atabilir. =)
Kan Durumu : Safkan
Quidditch Konumu : Kovalayıcı. Bi top var işte peşinden koşuyorum. =)
Asa : Asaya ne gerek var ki, işimi kürdanla hallediyorum! xD
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Eliesha Darcia Ixdiór   4/12/2009, 21:57

Adı-Soyadı: Eliesha Darcia Ixdiór
Rpg Yaşı:13
Kan Durumu: Safkan
Bina: Ravenclaw
Ülke: Fransa
Bildigi Diller: Fransızca, İngilizce ve çok iyi olmasa da Almanca

Kişisel Portre**
Konuşan ve hareketlidir. Cesurdur, değer verdiği insanlar için yapamayacağı şey yoktur. Haksızlığa dayanamaz. Utangaç ya da yılışık olmaktan çok uzaktır. Kimsenin kuyruğunda dolanmaz.
İyi bir sır tutucudur. Ona güvenenlere asla ihanet etmez. Kendine güveni tamdır, kendisini asla ezdirmez. Karşısına çıkan engeller karşısında yılmaz, sonuna kadar savaşır. Olaylar karşısında her zaman soğukkanlı davranır. Paniklemez, ya da telaşa kapılmaz!

Sıkıcı ya da yapmacık olmaktan uzaktır. Her zaman doğaldır ancak bu yalan söyleyemez anlamına gelmez. Darcia yeri geldiğinde fazla doğal, yeri geldiğinde fazla üzgün, yeri geldiğinde de fazla kurnaz olabilir. Çok zekidir ve zekasını istediği şekilde kullanmasını iyi bilir. Baskı altında, ezilerek yaşamaktansa ölmeyi tercih eder. Kimseyi taklit etmez, taklit etme gereği duymaz. O yalnızca kendisidir.
Sabit fikirlidir. Eğer bir şeyi aklına koyarsa ya da koyarsanız asla vazgeçmez, geri dönmez ve kabullenmez. Hayal gücü inanılmayacak kadar geniştir. Herkesin yok artık hayali bile saçma dediği şeyler hayal edebilir ve en ilginci bunları hayata geçirmek için ne gerekiyorsa yapar, çoğu zamanda bunu başarır.

Geçmiş**
Kız kardeşi gibi ailesinden hoşlanmaz. Karanlık bir ailesi vardır. Bu yüzden o karanlığa hapis olmak yerine unutmaya çalışır. Bu yüzden neredeyse kimseye ailesinden bahsetmez. Sorulursa ölüm yiyenlerdi ve bakanlıkta çalışırlardı der kısa keser.

Fiziksel Portre**
Açık sarı düz ve ışıltılı saçlara sahiptir. Mavi gözleri bir okyanus kadar derindir. Orta boylu ve oldukça zayıftır. Biçimli bir vücudu vardır.

Sevdikleri**
Duş almayı, uyumayı, arkadaşlarıyla takılmayı, bir şeylerle uğraşmayı, eğlenceli ortamları, güzel sohbetleri, ilgi çekmeyi sever.

Sevmedikleri**
Başarısızlık, haksızlık, yenilmek, kendine emir verilmesi, küçük görülmek, can sıkıntısı, uykusuzluk…

Spoiler:

İLİŞKİLER.

Lisa Violet Ixdiór

Her şeyimi onunla yaşadım ben. İlk tabaktan yemeğimi onunla yedim, ilk kez onun yanında okudum, bisiklet kullanmayı onunla öğrendim, ilk sözcüklerimde yanımdaki beşikte sen yatıyordun. Birçok ilkim seninleydi.
Benim için değerin çok büyük. Hogwarts’daki farklı öğrencilerden bir tanesisin. Seçildiğin bina beni hiç şaşırtmasa da senden ayrı olduğuma üzüldüm ama önemli olan kalplerimizin her zaman yan yana olması değil mi? Benim kalbim her zaman seninkinin yanında kardeşim.

Misai Kusanagi

Seninle okul kitaplığında tanışmıştık.İkimizde aynı kitabı almaya çalışmıştık. Seninle daha sonra konuştuğumuzda kitap okumayı çok sevmediğin için kitabı bana verdiğini öğrenmiştim. İlginç bir yapın vardı, tanışırsak iyi anlaşacağımızı düşünmüştüm, öyle de oldu! O zamandan beri her konuda konuşabiliyoruz. Benim sırdaşım ve çok iyi bir arkadaşımsın.

Aurelia Seydoux

Hogwarts’da kendime örnek aldığım sayılı kişilerden birisin. Kafa dengi biri olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar çok yakın bir arkadaşlığımız olmasa da ileride de yakın arkadaş olmamız için bir neden göremiyorum.

Eklenmek için;
Ad-Soyad:

1 Adet icon;

Kurgu;
Nasıl eklenmek istiyorsunuz;
(sen bul ya da istediğin gibi ekleyi kabul etmiyorum maalesef.)

En son Eliesha Darcia Ixdiór tarafından 18/12/2009, 20:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/elies
Lisa Violet Ixdiór
Slytherin I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 148
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
31/50  (31/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   5/12/2009, 02:08

Lisa Violet
Ixdiór

Etkileyici
Kardeşim Benim. Kızkardeş'im diye söylemiyorum ama okuldaki KALİTELİ
sayılı insanlardan birisi. Ravenclaw'lı olmasına şaşırsamda onun
kişiliğinin bazı özelliklerine uygun olduğunu düşünüyorum.
Öldürücü zeka vb. bütün özelliklerimiz aynı. Ama o biraz daha insan canlısı.

(Bu benim kurgum du. Sen ayarlarsın kardeş bitane. Smile )

İkon'lar Sıpoylırda XD

Spoiler:

Envy Luxuria
Slytherin I. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 185
En belirgin özelliği : Kıskançlığı
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
RP partneri : Yok
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
35/50  (35/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   6/12/2009, 11:34

Ad-Soyad:Misai Kusanagi

1 Adet icon;imzamda var Very Happy

Kurgu;seninle okul kitaplığında tanışmıştık.İkimizde aynı kitabı almaya çalışmıştık.Ancak kitabı sana vermiştim.Fazla okumayı sevmem.Sanırım senin ilgini çekmiş olmalıym ki bir yerden konu açıldı ve konuşmaya başladık.O zamandan beri her konuda konuşabiliyoruz.Benim sırdaşım ve çok iyi bir arkadaşımsın
Nasıl eklenmek istiyorsunuz;Arkadaş
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/envy-
Eliesha Darcia Ixdiór
Kofti

Savaş Tarafı : Çıkarıma göre değişse de şu anda taraf falan tuttuğum yok! Zaten tutsam da paylaşmam!
RP partneri : Yalnızım dostlarım yalnızım, yalnız! xP ilginen varsa p.m atabilir. =)
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   6/12/2009, 11:55

En kısa zamanda ekleyeceğim canlar...
Aurelia Seydoux
Slytherin IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 779
En belirgin özelliği : Sırıtkanlığı! xD
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : Careless Smartest.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   18/12/2009, 17:46

Aurelia Seydoux.
Eliesha ile nerede, ne zaman karşılaştığımızı hatırlamıyorum; büyük ihtimalle arkadaşlarımdan biri tanıştırmıştır bizi. Pek yakın olmasak da davranışları ve kişiliği ile dikkatimi çekmeyi başardı. Sadece selamlaşmadan ibaret olan ilişkimizi arkadaşlığa çevirebileceğimizi düşünüyorum artık.

Spoiler:

Eliesha Darcia Ixdiór
Kofti

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
36/50  (36/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   18/12/2009, 19:36

Kesinlikle bugün ekleyeceğim. (sonunda xP.)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   19/1/2010, 17:36

Senden ölesiye nefret ediyorum. Gördüğüm yerde boğabilirim. Sen bizi taklit edip durduğun için sürekli seninle kavga ediyoruz. Aramızdaki yaş farkından da kavgayı kimin kazandığı belli. Sürekli seni affedilmez lanetlerle tehdit ediyoruz vs. İkonlar da senin lejantlarında. Çaldığın karakterlerin hepsinin lejantında bulabilirsin yani.
Lieselotte Lammerich
Hufflepuff V. Sınıf & Bina Başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 1604
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Eliesha Darcia Ixdiór   19/1/2010, 17:40

London Kristen Quixie demiş ki:
Senden ölesiye nefret ediyorum. Gördüğüm yerde boğabilirim. Sen bizi taklit edip durduğun için sürekli seninle kavga ediyoruz. Aramızdaki yaş farkından da kavgayı kimin kazandığı belli. Sürekli seni affedilmez lanetlerle tehdit ediyoruz vs. İkonlar da senin lejantlarında. Çaldığın karakterlerin hepsinin lejantında bulabilirsin yani.

aybengülerim.
[/list:u]
Envy Luxuria
Slytherin I. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 185
En belirgin özelliği : Kıskançlığı
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
RP partneri : Yok
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü: