Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Aysun. *

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Aysun. *   16/9/2009, 18:15

Evet, siz Aysun'u tanımlayın. Ben yerimi ayırttım burda. Zamanım olduğunda uzun bir metin yazıcam. *Sırf başlığı ben açayım diye tüm bunlar. *

şimdilik şunu bilin yeter; hiçbir gücün benden ayıramayacağı sayılı insanlardan biri. ^^
Xaviëra Dominiqué
Slytherin 5. Sınıf & Bina Başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 3180
En belirgin özelliği : Sezgisel hayal gücü.
Savaş Tarafı : Hangi taraf çıkarlarına uyarsa.
RP partneri : Daevon.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Arayıcı & Takım Kaptanı.
Asa : Silent Order.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   16/9/2009, 18:19

Szalina Maas ismiyle tanıdık onu.
Hufflepuff'ta olup da "Neden binamı değiştiremiyorum?" demeyen nadir kişicanlardan.
Sydney ismiyle bütünleştirdiğim şahıs.
En başta Emilie de Ravin kullanıyordu sanırım. Takım yaptıydım ona.
Saçlarına kurbanım.
Gelişimini bizzat takip ettim onun da.
Ah, o da yavrum benim. Hiç çekinmedim yardım etmekten, sanmıyorum çekineceğimi.
Msn nicklerindeki renklendirmelere hastayım.
Burada tanıdığım en harika şahıslardan biri.
Sebiyorum onu.

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/x-e-n
Sheila Rebecca Ixdiór
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1559
Savaş Tarafı : bye
RP partneri : bye
Kan Durumu : bye
Quidditch Konumu : bye
Asa : bye
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
41/50  (41/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   16/9/2009, 20:41

*Pek yakından tanımasamda değerli bir kişi olduğunu düşündüğüm kişi...
*Şuan ki ismiyle beni hayran bırakan,
*İdil ve Eda'nın yakın arkadaşı.
*Hufflepuff deyince aklıma gelen şahıs..
Darcia Fire
Slytherin V. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1447
En belirgin özelliği : Şeytani Kişiliği
Savaş Tarafı : -Karanlık Taraf-
RP partneri : Yok
Kan Durumu : SafKan
Quidditch Konumu : Vurucu =)
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   17/9/2009, 19:06

Öncelikle İdil'in başlığında bunu belirtmeyi unutsam da dile getirmek istiyorum.Şahsen Aysun olmadan İdil'i İdil olmadan Aysun'u düşünemiyorum ben^^Şimdi.
Maddeler;

-Eğlenceli biri olduğunu fark ettiğim kişi.
-Hufflepuff sarısının nickine çok yakıştığını düşündüğüm üye.
-Tanıdıkça seveceğime inandığım şahsiyet.

Ve dahası...Kısaca; Aysun^^
Clemence Ellen Powell
Sihirli Oyunlar Ve Sporlar Dairesi
Sihirli Oyunlar Ve Sporlar Dairesi

Kadın Mesaj Sayısı : 381
En belirgin özelliği : Asi bi dişi
Savaş Tarafı : Artık bi yön seçmeli ve bu açıkça belli yoldaşlık. Doğru olan bu. Her konuda olduğu gibi tarafsız kalmak artık ona doğru gelmiyor.
Kan Durumu : Safkan, kan. xD
Quidditch Konumu : İyi bir kovalayıcıydı zamanında ama şimdi hayran.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
42/50  (42/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   18/9/2009, 17:06

Hmmm. O nasıl anlatılır ki. Kafadengi insan. Kıvırcık saç kardeşim . "Zevklerini" kesintisiz beğendiğim şahsiyet. 6. sınıfta tanıştıktan sonra 7, 8 hep beraberdik. Kantin de kopmalarımızla, sol kolum olmasıyla bütünleştik. Bir daha hiç ayrılmadık. Bundan sonra da hiç ayrılmayız umarım...

Kadın Mesaj Sayısı : 619
En belirgin özelliği : Cesareti.
Savaş Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
RP partneri : Yok.
Quidditch Konumu : -
Asa : Friendly Braveness~
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
47/50  (47/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   18/9/2009, 19:06

Değerli insan ^^ Seviyos kendisini.
*ps: Nil'i baya anlattım diye parmaklarım ağrıyo XD. O yüğzden affedin xD
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/sachi
Aurelia Seydoux
Slytherin IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 779
En belirgin özelliği : Sırıtkanlığı! xD
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : Careless Smartest.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   7/10/2009, 18:50

Dördüncü sınıfta hayali XOX oynadık. Çok zeki bir kızdı, yendi beni. xD İki sene sonra sınıf arkadaşı olduk. Birlikte Robert Koleji'ne gidip Richi Pound'u yarattık. Komadaydı yavrucak. ;__; (Bir ara anlatırım, uzun hikaye. xP) Sonraki yıl, dershanede aynı sınıftaydık, gerçek anlamda iletişim kurmaya o zaman başladık. xD Beni dandik grupların dandik olmadığına ikna etmeye çalıştı, ama kazanan ben oldum, beynini ve kulaklarını yıkadım. Mihahaha. xD

Çılgın planlarımız var. Londra'nın ıssız sokaklarında. NME Ödülleri'nde. Sahnede. Aquapark'ta. Bilmemkimin düğününde. Hepsi planlandı, uygulanmayı bekliyor. Zidni motosikleti alsın bi, kim tutar bizi. Vuuuu. xD Biz sevgili salak kuzenleriz.

Hep melankolik şeyler yazar, beni çıldırtır. Bi kere mutlu ol, laylay lom de lan! xD Şirinler'in 500 milyarlık sorusunu bildi. Demiştim çok zeki diye. Ha bir de onun yüzünden Hasan Ali hoca bana "Hayal dünyasındasın Eda!" diye höykürmüştü, hiç unutmam. *-* Senin yüzündendi Zidni. Püü. xD

Hep ama hep Crax yer. Az ye de hizmetçi tut lan. xD

Saçları kıvırcıktır. Kıh kıh diye güler. Çok tatlı bir insandır. :: Gerçekten seviyorum yani. Kitaplardan falan konuşuruz. Angela'nın Külleri ile ilgili çok komik anılarımız var. xD Şu anki en büyük pişmanlığım, azıcık daha yüksek puan alıp onunla aynı okula gidememiş olmamdır. *-*

Çok sevdiği, müthiş şahsiyet. Ona ve İdil'e özenip geldim ben bu siteye. xD

CARB'm. Hakkımdaki sinsi planları CARB'ın A'sından kaynaklıyor. xD Sevgili salak kuzenim, seni ben pek çok, pek çok severim... Çok güzel bir uyarlama oldu. xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aysun. *   14/12/2009, 22:08

Bugünkü davranışlarından dolayı mal olduğuna emin olduğum şahıs. Çok severim kendilerini. On senelik arkadaşım, kardeşim, ondan da ötesi, canım, kanım. Kaç ay oldu buraya yazmamı bekliyo, kaç kez kafama kaktı şu sayfanın linkini bilmiyorum. Üşenmedim ama bir türlü neler yazacağıma karar veremedim. Neyse, başlayalım bakalım, devamı gelir elbet.
Birinci sınıfta hep "Benim saçlarım siyah değil, kestane renginde!" derdi. Bi' keresinde Mert, Aysun'un "Seyfettin, vidaları gevşettin" dediğini sanıp gözlüğünü kırmıştı. Abant'a giderken yolda kavga etmiştik, koltukların arasına sınır çizmiştik. Benim pembe bi' saatim vardı, saatleri on dört, on dört yapar, saatlerce bakardık. *ikimizin de doğumgünü on dördünde olduğu için on dört uğurlu sayımızdı. bi de on yedi. Kasım, on birinci ay, haziran altıncı ay, on bir artı altı eşittir on yedi* Neyse, efenim. Bu aptal, yetenekli olduğu kadar mütevazıdır da. Yaptığı hiçbi' boku beğenmez. Onun dışında herkes tapar, orası ayrı mesele tabii. Eğer altıncı sınıfta şartlar elvereydi de konservatuara gideydi, şu anda hiç birimiz *ben, Aysun, Eda, Ceren* bu sitede olmaz ve burdakilerle tanışamazdık. Puan belirlemedeki ilk rp'mi o yazmıştı. Yazdıktan sonra gayet güzel gelmişti ve hayatımızın hatası yapıp beni rezil eden o gönder tuşuna basmıştık. Falan filan. Cart curt. Geçen yıl mezuniyet töreni provasını ekip Cağaloğlu'na gitmiştik, dönüşte bana araba çarpmıştı. Aysun ben otobüsten inerken geber nalet köpek diye bağırmıştı, bu yüzden şaka yaptığımı sanıp inanmamıştı. Baloya da gelmemişti salak. Neyse, tap sikrıt bi' bilgi veriyorum şimdi size. Bi' ara tokyo motel seviyodu Aysun. Neyse, kısa bi' süre sonra onu bu sevdadan vazgeçirmeyi başardık. Tiyatroda hep erkek rolü oynar, ya babam olur, ya kocam. Üçüncü sınıfta, sınıfça evcilik oynarken de abim olmuştu. Platonikolarımıza hep lakap takardık, ki bunları burda söyleyemem, gülmekten altımıza sıçarız sonra. Gıy gıy kemanem, orf mu çalıyodun lan sen? Pikalo çalıyolardı Edaylan. Kıç kadar bi’ flüttü. Bi’ keresinde de bedenden elli almıştık. Küçükken maryo oynar, aslan max’ın sitesine girer, oyun oynardık. Winx ve Witch’çilik de oynardık. Maldık biz biraz. Dörtteyken Gülşah’ı almayalım aramıza demiştim de dinlememişti beni, sonra her şeyi gidip Büşralara anlatmıştı. Emine vardı beşteyken. Çok daha maldı, hep dalga geçerdik onunla. Bi’ keresinde genel sınavda hoca ona defterine bakabileceğini söylemişti, bu da sınavdan yüz üzerinden yedi almıştı, kopmuştuk. Biz hep kopardık, ota boka hemi de. Beşinci sınıfta kusmuk oynardık. Aaa, dershanedeki olayları nasıl unuttum. CARB O. Pete'yi yang'ın merdveninden aşağı atmıştı. Ben de ninesi olarak kurtalmış olayım bari. Melankolik şarkılar yazar hep. Maggie ve Josh'a da katkıları oldu kendisinin. *O şarkılar süperdi ama nasıl kaybolurlar kahır oluyorom* Ketçaplı rafılz. Karışık tost ama içi dolu olsun. Ketçap mayonez atim mi? Bi' keresinde matematik konu değerlendirme cevap anahtarlarının
üstüne adımızı yazıp vermiştik hocaya, üç doğrumuz çıkmıştı.
YAĞMURUN DONU. YAĞMURUN DONUNU GÖRMÜŞTÜK, KOPMUŞTUK. EDA DA NOLUYO DİYE SORMUŞTU. PEMBEYDİ HEM DE. Yanlışlıkla mızmız mırtıl demiştim, Eda da mızmız tırtıl anlamıştı, kopmuştu, Behçet kızmıştı. Bir Dambıl doğar, bir Dambıl ölür. Derste Edayla mürver asa hakkında yazışıyolarken *benim hp'den haberim yoktu daha* Hasan Ali Hoca Eda'nın başına dikilmişti, Eda hocayı fark edince tırsmıştı, hoca kağıdı alıp okuyunca "HAYAL DÜNYASINDAN ÇIK EDA" diye höykürmüştü. İngilizce etütüdüne kalıp, saçmasapan vidyolar çekerdik. Altıncı sınıfta popkek yarışmasını katılıcaktık. Bissürü çok komick vidyo çekmiştik. ÇİKİ GÖRLZZZZZ. Tarkan Amca'nın zilleri. Onları kaybetmiştim ben, Aysun da çok kızmıştı. Yüzme dersinde hocaya şarkı yazmıştık, "Öğretmeniiim, bakar mısınııız, bakar mısınııız? Bonemizi takar mısıııınız?" Neyse, ay lav yu, yu nov. Ay kist yu şap sup.

Beklettiğime değmiştir umarım.

Lieselotte Lammerich
Hufflepuff V. Sınıf & Bina Başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 1604
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   23/12/2009, 16:41

HEPİNİZİÇOKSEVİYOM.

İdil;
Benim o zamanlar gözlüğüm yoktu. Üç senedir dört gözüm. Sadece gözüme yumruk atmaya çalışmıştı ama o da kulağıma gelmişti.

Bill'e mektup yazmıştım ben. Yarısı Almanca, yarısı da İngilizceydi. Sonra onu Kubilay'a vermiştik. O mektubu yazdığım kalemi geçen gün buldum, ilk buluşmamıza getiricem, kopucaz.

Orf da çalıyom, her boku çalıyom. Ben hırsız mıyım manevinine?

Pikalo ne lan? Piccolo, denir ona. Kaybettim zaten sanırım. Kabını neşesiz bir yirmi üç nisan gününde kaybetmiştim, Piccolo ne zaman gitti bilmiyorum ama uzun süredir yok ortalarda.

Emine yüz üzerinden beş almıştı bi kere.

Kusmuk'u beraber icat etmiştik. Can dostun güzel insan da yardım etmişti accık.

Lan şu son cümleleri senin anı defterine yazmıştım ben tee küçükken.

aybengülerim.
[/list:u]
Canoros Remus Watson
Ravenclaw IV. Sınıf & Bina Başkanı

Erkek Mesaj Sayısı : 1757
En belirgin özelliği : Pek belirgin olmaması diyelim
Savaş Tarafı : Evet hala raf raf xD bir yıl oldu mu demeliyim sanırım
RP partneri : Ay-sun
Aysun Vaysun
Aygüneş (güneş - ay- yıldız - bulut - dünya - gezegen. İp atlıyolar ya hani xD)
Zidni kısaca
Kan Durumu : A- Rh
Quidditch Konumu : Arayıcı
Asa : Black İce
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   3/1/2010, 22:45

Vee Aysun:
Dün akşamki yazımın yaptığım sakarlık sayesinde içine edip göndermemiştim, kısmet bugüneymiş. Şimdi Aysun, bizim Aysun. Aysuuun Vaysun. Ay-sun Ay Güneş falan. Neyse efenim, inanılmaz derece (Gerçi konu Aysun'sa inanılabilir) matraktır. msn sohbetlerimizi okusanız "Kusarsınız" (çağrşım var mı?). Sonra efendim Sabah sabah mısır cipsi yemek gibi garip bi hobisi olduğunu öğrendim dün. Yeni partnerim o benim, hatta benimle takılıp birin kıskandırtcaktı. Baloda da partnerim oydu zaten. Çok güzel bi teklif mesajı göndermişti ba'a (çok mu özele girdim lan?). Ve kısaca... işte öyle. Sei çok seviyorukk Aygüneş Aysun, Vaygüneş Vaysun.

Dipnot: TöDek, pardon TöDeK
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/canor
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 3571
Kan Durumu : Melez.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   4/1/2010, 11:04

ben buraya yazmıştım diye biliyordum ya...

ama söz telafi ediyorum xD şincikkk... önceliklen ilk rpmizi kompartımanda yapmıştık onunla sanırsam. çoğğk şeker biri o yerim onu ben yerim xD. siteye ilk geldiği günü bile hatırlıyorum. yanlış hatırlamıyorsam son rpsini ben puanlamıştım. o zaman da çoğk seviyorsum şimdi de çoğk seviyorum onu xD. mükemmel photoshoplar yapmaya başladı. hatta onu kıskanmaya başladım bile bağa sözü var yakında bir takım daha yapacak bekliyorum ha xD. ilk geldiğimde ben de kızıldım diyip sempati duyguğum arkadiş xD. sanırım siz geldiğinizde bile kızıldım... yoksa sarışın mıydım? xD neyse uzatmayayım lafı daha fazla xD ikizinden daha hızlı cevap veriyor rplere -dikkat idile kilisedeki rpyi hala yazmadığı için laf çarpıtıyorum xD- feyste payşatıklarını görüp kopmaktayım xD bknz; seni seçtim pikaçu xDDD neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok seviyorum uleyyyn seği xD
A. Diamenta Decideria
Hogwarts Baş Şifacısı
Hogwarts Baş Şifacısı

Kadın Mesaj Sayısı : 2252
En belirgin özelliği : Çıkarcılığı
Savaş Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   4/1/2010, 14:36

Fırsatım olduğunda şöyle güzel bir yazı yazacağım fakat şimdilik şunu bilin, yeni hocam oldu kendileri. asdfhjhjk.

http://dementorskiss.rpg-boards.com
Eithan Noel Xaiwer
Slytherin I. Sınıf

Erkek Mesaj Sayısı : 63
Savaş Tarafı : Niye Savaşsın ki o kadar koruma niye?
Kan Durumu : Safkan
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
41/50  (41/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   10/1/2010, 22:00

Ayzun...
İyi öğlenler mesajlarıyla içimizi ısıtan kadim arkadaşım...Ki geçen gün gırtlaklicaktım neredeyse İngilizce sınavında Zaaarrrttt etti telim!!! Bi açtım İiyi öylenler mesajı çıldırrrddddıım Very Happy
Neysee onula hiç görüşmesek de görüştük kadar olduk heralde ...
Sıcak kanlı bi arkadaş Very Happy
-Editlicem mesajımı sonra şimdi biş olmadı Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aysun. *   25/1/2010, 18:43

Ot kafalı bi' insan(?) işte, pek tanımıyom ama kanım kaynadı hemen.

ajdkajdakşsjf.
Medivh Dearden
Yaratıcı & DM
Yaratıcı & DM

Erkek Mesaj Sayısı : 1648
En belirgin özelliği : Beynini yüzdesel kullanmaması.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   25/1/2010, 23:13

Lili olmayı ona ben öğrettim :A
Bıçak çekmeyide ben öğrettim :A
Önce İdili, sayesinde Ayzunu tanıdım :A
Ülkere reklam yaptık beraber, sonra GERİ'yi çekiştirdik alkşsdalşad
Sayemde kilo verdi, gülerek iaşlsdşiadsl
SALAM dediğimde ilk olduğumu öğrendim bide.
Aklıma bişey gelmiyo, zaten buraya yazmadığımı görünce kötü hissettim ondan yazmam gerektiğini farkedip yazdım.
Son olarak; DIE! :A

would you do it with me?
` If I hugged you,
would you never let go?
` If I needed to go,
would you come with me?
` If I fell for you,
would you catch me?
or just let me hit the pavement?
Julija Volkova
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 33
RP partneri : Jesus Thomas Alstyne.
Kan Durumu : Melez.
Asa : Plant's breath.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
46/50  (46/50)

MesajKonu: Geri: Aysun. *   26/1/2010, 22:20

Agucuk gugucuk. Çiş yeşilim. Organik malım. Naber?

Abiler örgütü.

Aysun. *

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası