Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Euro ^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Euterpe Androméda Quarius
Slytherin III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1136
En belirgin özelliği : Azıcık benmerkezci tembelin teki.
Savaş Tarafı : çıkarcı xP
RP partneri : Adı ayna olan nesnenin karşısına geçtiğimde karşıma çıkan o kişiye aşığım..
Kan Durumu : Gayet kırmızı, galiba..
Quidditch Konumu : Dedikoducu.. Milletin eli işteyken gözü oynaşta olan.
Asa : Self-sentrıd acrimoni * yemek yediğim çubuklarımı saymazak..
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Euro ^^   9/7/2009, 10:35

*Euro*

A
d-Soyad: Euterpe Androméda Quarius
Lakapları: Euro, Media, Aqua
Yaşı:
12
Doğum Tarihi:
30 Ocak
Doğum Yeri:
Helsinki/Finlandiya
Yaşadığı Yer:
Roma/İtalya
Burcu: Kova
Kan Durumu:
Safkan
Uyruğu: İtalyan
Ana Dil: İtalyanca
Diğer Diller: İngilizce, Almanca, Franzısca, Fince
Mesleği: Öğrenci
Savaş Tarafı:
Tarafsız..
Asa:
Self-centred acrimony
Okuduğu Bina/Okul:
Slytherin/Hogwarts
Saç rengi:
Bazen sarı bazense kırmızı ama gelenllikle turuncu
Göz rengi:
Grimsi mavi fakat bazenleri yeşil

-Ruhsal Portre-
Androméda hırslı, cesur, zeki ve yeteneklidir. Yaratıcı bir ruha sahiptir, hayal dünyası geniş ve özgürlük düşkünü bir yapısı vardır. Çok inatçı, becerikli, çalışkan, başarılı ve kendine özgündür. Birbirinden farklı da olsa çok yeteneğinin bulunmasını çok büyük bir ayrıcalık olarak sayar. Eli her şeye yatkın olduğundan ve pratik zekasıyla da girdiği her işi halleder. Çalışmayı pek sevmez, zekası yüzünden başarılıdır, çalısa daha iyi olacağını bilir ama bu ona yeterlidir çünkü en başarılılardan biridir, ineklemeyi gerek görmez. Maceracı ruhlu ve çok meraklı olduğundan birçok işe bulaşır. Başbelalığı yapmaktan zevk alır. Arkadaşlarına çok değer verir. Sevdiği herkese çok iyi davranırken sevmediklerine son derece kötü olabilir. Hazır cevap biridir, herkese laf yetiştirebilir. Bencil bir tarafı vardır. Büyüleri çok kuvvetlidir, büyüleri çabuk öğrenir ve yapar. Onu sinir etmek isteyen pek kişi bulunmaz ve bundan kaçınırlar. Çocukluğunun etkilerinden dolayı kar aşığıdır. Çok popüler bir kızdır bu yüzden ve büyütülmesinden dolayı şımarık birisidir. Kendisinden düşük insanları küçümsemek bir nevi hobisidir. İçinde ne kadar şeytanlık yatsa da isterse melek gibi görünebilir, bu özelliği sayesinde başına açtığı dertlerin çoğunun cezasından kurtulmuştır. Fazlasıyla egoisttir. Kendisini daimi en üst seviyede görür. İnatçıdır ve daima kafasının dikine gider. Çok maceracıdır. Her türlü işe burnunu sokar, kendini bir nevi dedektif gibi görür. Zaten bu işleri yüzünden başı çoğu zaman derde girmiştir fakat o kendisini bir anda şeytandan meleğe dönüveren kişiliğiyle kurtarmıştır. Ayrıca sıcakkanlı bir kişiliği vardır, dost canlısıdır. Herkesle kolayca dost olabilir ama dost olduktan sonra beğenmediği bir yönünü görürse tekmeleyebilir. Kararsızlık onun ruhunda vardır ayrıca biraz da unutkandır. Gülümsemesi insanın içine bir sıcaklık yayar ve sevdiği kimseden gülümsemesini sakınmaz. Hayatı deli dolu yaşar, eğlenceli ve neşelidir yakınlarına karşı. Onu dışarıdan görenler bir buzdolabı olduğunu söylerler fakat yakınında olanlar ateş kadar sıcak ve canlı olduğunu söylerler.

-Bence Ben-
Çok zor anlatmak esasında. Fazlasıyla karmaşık bir yapıya sahibim galiba.. Bir anda kanat çırpan bir melekken bir anda hınzırca gülümseyen bir şeytana dönüşebilirim. İnsanlara istediğimi yaptırmak için hiçbir şeyden kaçınmam, sözümün dinlenilmesini ve bir hakimiyetimin olmasını hep isterim. Dedikodu yapmaktan, alışverişten, kendimi göstermekten, ilgi odağı olmaktan ve kendimi övmekten büyük zevk alırım. Fazlasıyla kibirli olduğum ilk bakıştan anlaşılabilir yine de sevdiğim insanlara yardım etmekten hoşlanırım. Dışarıdan diğer insanlara ne kadar soğuk görünsem de içimde sevdiklerime karşı daima yanan sıcacık ve capcanlı bir eteş vardır. Sevmediklerimse benden nasibini buzlarımdan alırlar, asla erimeyen ve yüreklerinde daima buz gibi kalacak olan buzlar.. Cesaretli olduğumu söyleyebilirim, ayrıca da kimseden lafımı sakınmam, utangaç hiç değilimdir. Fazla ayrım yapmam esasında. Kafama göre insanların hepini sevebilirim..

-Fiziksel Portre-
Saçları doğalda turuncu, düz ve uzundur. Yine de saçını bazen sarı bazensa kırmızı görebilirsiniz, kendisi bunu bakış açısı olarak açıklıyor. Boyu normal olsa da zayıf bir görüntüsü vardır. Saçlarına dikkatli baktığınızda altın sarısı pırıltılar görebilirsiniz bu saçlarının renginde vardır. Bakışları için denecek çok fazla şey vardır, adeta gözleriyle konuşabilir ve gözlerine her manayı gizleyebilir. Genellikle mavinin grimsi bir tonunda olan göz rengi de yine bakış açısı diye açıklasa bazen da yeşil olur. Gözlerine de serpilmiş olan pırıltılar insanların gözlerine yoğunlaşmasını sağlar. Normal dolgunlukta olan dudakları pek koyu bir tonda değildir, pembemsi bir tondadır. Dudağının kenarında bulunan piercingin oldukça hoş bir hava kattığını düşünür ve diğer insanların düşüncelerine aldırış etmez. Yüz ifadesini harika bir biçimde yönetebilir. Yalan söylerken asla belli etmemesini sağlayan bu özelliğine çok şükretmiştir.

-Aile Geçmişi-

..Karakterler..

Annem ~ Eloniese Aj Quarius
Benim büyümemdeki ve gelişmemdeki en büyük rolün sahibi annemdir. Kendi çabaları ve disiplini sayesinde bu hale gelebildim. Balerin olan annem sayesinde yürümeye başlamamdan beri zerafet, asillik, doğru duruş ve bunlarla ilgili tüm konulara dair dersler alıyorum. Birsürü dans ve birçok enstüruman çalmamı sağlayan insandır. Ona gerçekten beni böyle verimli yetiştirdiği için büyük minnet duyuyorum. Ona sahip olmasaydım, şu anda burada olamazdım. Sen benim en sevdiğim insansın anne..

Babam ~ Gregorio Rec Quarius
Oldukça disiplinli olan annemin tersi bir kişiliği vardır. Belki de çılgın yönümü ondan almışımdır. Hayattan her şeye rağmen zevk almayı, aklımdan geçenlerden utanmamayı, insanlara karşı çekindgen olmamayı, hayır diyebilmeyi, ve baş kaldırmayı ondan öğrendim. Bu hayatı zevkli açılardan bakabilmemi sağlayan kişi biricik babamdır. O olmasaydı ben oldukça donuk biri olurdum. Sen benim büyük bir parçamsın baba..

-Sevdikleri-
# Kendisi
# Kar
# Hırs
# Cesaret
# Yetenek
# Zeka
# Ailesi
# Veelalık
# Arkadaşları
# Bağımsızlık
# Özgürlük
# Başarı
# Büyüler
# Yaratıcılık
# Hayal gücü
# Mükemmellik
# Kazanmak
# Güç
# Güzellik
# Slytherin
# Macera

-Sevmedikleri-
# Bilgiçler
# Korkaklar
# Yenilgi
# Aptallar
# Emirler
# Bağımlılık
# Tembeller
# Özentiler
# İhanet
# Zevzekler

-Güçlü yanları-
# Kendine güvenmesi
# İyi bir yalancı olması
# Güzelliği
# Sportifliği
# Büyüleri
# Zekası ve başarıları
# Etkileyici konuşması

-Zayıf yanları-
# Fazla egoist ve mükemmeliyetçi olması
# Çıkarcı davranışları
# Abartılı hırsı
# Yardımsever olmaması
# Herkesi küçümsemesi

-Okuldaki Yeri-
# Slytherin binasında okuyor
# 2. sınıf öğrencisi

Spoiler:

Eklenmek için;
Ad/Soyad:
Kurgu:
Birbiriyle uyumlu 3 icon:
~~~~~~
# Kesinlikle icon göndermelisiniz, önemli biri değilseniz asla eklemem!..
# Kurgu göndermeyenleri de eklemiyorum ya da kötü bir yere ekliyorum.
# Ve herkes iyi bir yer istemesin (özellikle aydınlık taraftan olanlar) çünkü düşman da istiyorum.

En son Euterpe Androméda Quarius tarafından 11/12/2009, 23:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 42 kere değiştirildi
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/euro-
Slytherin III. Sınıf

RP partneri : Adı ayna olan nesnenin karşısına geçtiğimde karşıma çıkan o kişiye aşığım..
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/7/2009, 10:36

Arkadaşlar

Adreana Kate Strummer

Sen en yakınımsın, nerede olursan ol yanımdasın..
Adreana ile ilk Seçmen Şapka töreninde karşılaştığımı hatırlıyorum. Adreana'nın konuşmasını duyduğumda kendime yakın biri gibi gelmişti, fikirlerine katılıyordum onun, düşünce yapısı olarak çok uyuşuyorduk. Tanışmak için yanına gittiğimde ise uzunca ve eğlenceli vakit geçirdik. En iyilerinden diyebileceğim biri o, güvenebileceğim nadir insanlardan ve çok da değerli. Onun düşünceleri daima benim için altın değerinde. Onunlayken asla sıkılacağımı sanmam. Kimseye güvenmezken ona sırlarımı verebileceğimden hep emin olmuşumdur. Ayrıca onunla vakit geçirmekten her zaman hoşlanmışımdır. Dostluğumuzun gelecekte de devam etmesini umuyorum..

Sakura Daisy İxdior

Sonsuza dek sıcaklığını hissedeceğim..
Daisy ile Hogwarts ekspresinde ilk karşılaştığımızdan beri çok iyi anlaşıyoruz. Bu kadar çok anlaştığı bir arkadaş bulduğum için kendimi çok şanslı sayıyorum, benimle sadece dostluk için, çıkarsız birlikte olan bir arkadaş istiyordum ve Daisy'yi tam zamanında buldum. O harika bir dost, sırdaş ve eğlenceli biri. Onunla çok iyi vakit geçiriyorum. Adreana ile Daisy'nin düşman olması benim için fazla bir sorun yaratmıyor. Zaten etrafımdaki herkes birbirine düşman. Tek zorluk sadece iki dostuyla da birlikte olması çok zor. Benim için başka bir problemse yok.

Gabrielle Sharon Uzumaki

Daima yanımdasın güzel melek..
İlk çarpıştığımızda herkese nasıl bakıyorsam ona
da küçük bir böcek gibi bakmıştım ve saçımı savurup uzaklaşmıştım. Ben biraz da tipik bir Slytherinli huylarını taşıyordum; soğuk, egoist ve küçümser. Fakat sonradan onunla derslerde konuşmaya başladığımda biraz da kendimden utandım, hayatımda ilk defa olabilir bu, ayrıca da son. Gabrielle kesinlikle bana göre birisiydi. Birlikte yaramazlık yapabileceğim, eğlenebileceğim bir suç ortağımdı adeta. İlk tanışmamızı unutup yeni bir sayfa açtık sonra, ben de dostlarıma karşı olan tavrımı takınmaya başladım ona karşı; sıcak ve sevecen.

Delacroix Lexié Ixdior

Gözlerinin ardındaki tüm sözcükleri anlayabiliyorum..
Okula ilk geldiğimde onun namını duymuştum hemen, o anda onun gibi olacağımı düşünüyordum, ileride tüm namımı salacaktım onun gibi okula.. Şimdi gerçekten de gayretimle çok ilerilere gittiğimin farkındayım. O da bunun farkında, bana ayrı bir özen gösteriyor sanki.. Ona baktığımda bile anlayabiliyorum düşüncelerini. Çok fazla ortak yanımız var, emellerimiz de aynı. Sohbetlerimizden oldukça zevk alıyorum ayrıca. Kendim gibi olanlarla sohbet etmek başından beri hoşuma gitmiştir zaten. İleride birlikte geçireceğimiz daha çok zaman olacak, bu zamanı asla boş şeylere harcayacağımı sanmıyorum. Onun yüzünü kara çıkarmayacağım, başaracağım..

London Kristen Quixie

Sensin beni anlayan, aynı benim kafadan..
Slytherin olduğuma bakıp yargılama hemen, esasında soğuk görünümüm altında ateş gibi son derece sıcak ve canlı birisi var. Biraz kibirli olabilirm ve bencil, yine de insanları sevme yetimi tamamıyla kaybetmedim. Ayrım yapmaman binadaşlarımdan en büyük farkalarımdan biri. Ayrıca asla utangaç değilimdir, aklıma ne gelirse söyler, kafamdan ne eserse yaparım. O kompartımanda seni ilk gördüğümde de düşüncelerimi aklımda tutmaya hiç gayret harcamadım zaten "İkimizi çok yakın görüyorum, ikimiz de hırslıyız, ilgi çekmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağımızdan eminim, ayrıca başarılıyız da, asla başı diğerlerine kaptırmak istemiyoruz, kaybetmek diye bir kelime hafızamızdan silinmiş durumda, asla düşündüklerimizi de sakınmıyoruz.." Bir insanla bu kadar benzerliğim olabileceğine asla inanmazdım aslında. Fakat senin bu özelliklerle Gryffindor olmana çok şaşırdığımı söyleyebilirim ilk anda. Yine de benim kalbimdeki yerinde bir değişim yaratmayacak küçük bir ayrıntıydı bu.

Katherine Svetléna Stacéy

Daha da yakınlaşabiliriz aslında..
Onunla ilk günlerde Büyük Salon'da karşılaştık. Biraz sohbet ettikten sonra arkadaşlığımız ilerledi. Çabuk ısındık birbirimize. Esasında fazla birlikte zaamn geçirmesekde iyi birisi olduğunu düşünüyorum.

Cornelia Tlia Rydneralie

Uzaktan da olsa sıcaklığını hissedebiliyorum..
Cornelia ile fazla bir samimiyetim yok, sadece biraz konuşmamız var. Belki de binası iyi olmamızı engelliyor, yine de ona ön yargılı yaklaşmamaya çabalıyorum. Onu tanımak istiyorumdur belki de.

Elisa Lacy Ixdiór

Değerlisin benim için..
Elisa bir Gryffindorlu olmasına rağmen benimle iyi anlaşıyor. Birlikte yaptığımız yaramazlıklar asla unutulamaz. Elisa büyük olduğu için genelde beni de korur. Farklı olmamıza rağmen aramızda farklı bir bağ var sanki. Bu bağ özellikle yaramazlık yapaken ortaya çıkıyor galiba.

Claire Jeanne Moren

Gülümsemen hoş.
İlk bu kızı hiç sevmemiştim, çünkü bir Hufflepufflı ile arkadaş olmayı kendime laik görmüyordum ayrıca o bir bulanıktı. Bu benim için asla affedilmez şeylerden birisi, taraf tutmasam da etrafımda gördüğüm bulanıklar midemi bulandırmaya yol açıyor. Taraf ayrımı yaptığımdan değil ama Hufflepuff bana göre değil. Ama komik bir tesadüf sayesinde tanıştığımda Claire'in bir Hufflepufflı'ya göre kafadengi birisi olduğunu anladım. Onun alışveriş zevki gerçekten güzeldi, benim gibi giydiklerine dikkat eden biriyle ve son derece güzel olan aynı zamanda zarif, aynı zamanda da çılgın olan zevkimle onunki uyuşuyordu.

Juliette Anné Demetrius

Biliyorum, benden nefret ediyorsun.
Esasında Juliette ile hiçbir sıkıntım yok, hatta onunla bir konuşmuşluğumuz bile yok daha. Onunla bir derdim olmasa da o bana karşı son derece nefret dolu. Fazlasıyla haklı da, çünkü ben ona haksızlık yaptım. Bu normalde umrumda değil, fakat kendi ardınızdan konuşan bir düşmanınızın olmasını kim ister ki? Asıl meseleyse son derece bağlı olduğu sevgilisini ayartıp baloya gitmem, esasında hiç de zor olmadı çünkü sevgilisi oldukça hırslıydı. Juliette'yi ne kadar sevse de popülerlik için onu ortada bırakabilecek kadar gözünü hırs bürümüştü. Bu benim sorunum değil esasında, onun sevgilisine asla göz dikmedim, bütün bunlar tek gecelikti, fakat ona bunu anlatabileceğimden şüpheliyim.

Almora Katia Elenór Black

Sevimli ve sıcakkanlı, giriyor kalbime hızlı hızlı..
Esasında ikimizin fazla tanışmışlığımız yok yine de konuşmuşluğumuz var. Bu konuşmalar sırasında içten, samimi, sıcakkanlı ve dürüst olması gerçekten hoşuma gitmişti. Şu anda pek bir ilişkimiz olmasa da gelecekte onunla güzel vakit geçireceğimize inanıyorum.

Lisa Violet Ixdiór

Tam bir Slytherin, düşüncelerimdeki yeri derin..
Lisa ile pek tanışmışlığım yok, fakat onun ilk bakışta da anlaşılabileceği gibi tam bir Slytherin olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşıyla baloya gitmem ve hatta arkadaşının sevgilisini yatıştırmış olmasına rağmen bana karşı cephede bulunmadı pek. Belki bu yüzden onu kendime yekın hissedediyorum, bilemem.. Fakat onun da benim kişiliğimi iyice kavradığını fark edebiliyorum.

Misai Kusanagi

Sesin soluğun çıkmıyor pek, dostuz sonsuza dek..
İlk başlarda onu hiç tanımıyordum, ortak salona çok nadir gelir, orada olursa da sessizce bir kenarda otururdu. Fazlaısyla sessiz biri olduğunu düşünürdüm, aslında hiç de tanışmaya yeltenmemiştim. Ayrıca diğer binadakilerin yanında gülümserken onu görmek hiç de hoşuma gitmiyordu. Aslında bina ayrımı yapmam fakat ben bir Slytherindim ve Slytherinlere karşı nefret dolu olması hoşuma gitmiyordu, ayrıca kendisi de bir Slytherindi. Fakat ona karşı olan tüm düşüncem bir gün değişti ve neden bu kadar sessiz olduğunu anlamama yol açtı. O köşede hala sesizce dururken narin gözlerini yummuştu acısını azaltmayacağını bilse de umarak. Burnundan akan kana aldırmadan sessizce bekliyordu, sanki buna alışmıştı artık ve tek çözümün çıt çıkarmamak olduğuna karar vermişti. Onu kolidorun köşesinde o halde görmek gerçekten çok iç parçalayıcıydı. Tek kelime bile edemeyen bu zayıf ve çelimsiz çocuğun böyle hunharca hırpalanmasını asla kabul edemezdim. Etmedim de, o güçlü fakat şapşal olan çocukları hiç bilmedikleri en azından öğrenemedikleri bir iki saldırı büyüsüyle Misai'den uzaklaştırdım, koşarak kaçarlarken arkalarından büyü yağdırmamak için kendimi zor tutuyordum. Daha sonra hunharca dağıtılmış zarif yüzlü çocuğa dönüp ona yardım ettim, birlikte revire gittik. Bu olay asla unutamayacağım bir dostluk başlatmış oldu böylece. Daha sonra ortak salonda konuşmak için sadece benim yanıma geldiği fark etmek beni oldukça memnun etti. Her zaman yanındayım Misai.

Düşmanlar
Anna Griswalt

Dolaştıklarını sevmiyorum ama onlardan farklısın,
hissediyorum..

Benim ona karşı bir kinim yok esasında, fakat tekinsiz kişilerle dolaşması hoşuma girmiyor. Kendilerini çok birşey sanan şu Sirius'un küçük grubu etrafında görüyorum onu. Sirius ile dostça konuşması bile beni sinir edebilecek bir şeydir. Benim içn bir mana taşımayacak insanların etrarında olması hoş karşılayabileceğim bir şey değil. Bu yüzden arkadaşlığımız başlamadan bitmiş oldu, ona önyargılı yaklaşıyorum. Esasında bu kızın cesurluğu benim hoşuma gidiyor çünkü benim damarlarımda akan Gryffinor ile ilgili tek şey bu, cesur olmak. Benim gibi cesur ve lafını sakınmayan birini görmek hoş.

Sirius Alphard Grindel

Onu görmek bile istemiyorum..
Ondan gerçekten haz etmiyorum. Hatta Dırdırcı'da onun
aleyhinde bir konu hakkında büyük bir zevkle röportaj yapıp yayınladım. Ona karşı yapabileceğim en kötü şeyi yapmaya gönüllüyüm ben. Onu göremek bile sinirlerimi bozmaya yetiyor zaten. Gözüme pek görünmese kendi iyiliğine. Yine de büyük konuşmamak lazım, gelecek her şeyi gösterecek..

Aşk
Eskide kalan hatıra parçası..
Hogwart'a geldiğimde düşmandık biz, asla aramız düzelmeyecek gibiydi. Ona karşı bir garez besliyordum resmen, bunun onun popüler olmasından kaynaklandığının da farkındaydım. Kesinlikle tek gözdenin kendim olmayı istiyordum. Uzun süre düşmanlığımız devam etti, bu süre içerisinde ondan nefret ettim ve ona pislikmiş gibi davranmaya ve onunla muhalefet olmaya çalıştım. Genel olarak başardım da. Onun her lafına karşılık verirken bir gün Fred benim hayatını kurtardı. Her zamanki gibi yaptığım yaramazlıklarlar arasında ormana girmek de vardı. Ama Fred'in onu kurtardığı gün cesedimin çıkmasına ramak kalmıştı. İşte o günden sonra minnet borcum olduğunu düşünüp Fred'e karşı yumuşadım, arkadaş olmaya başladık. Fakat arkadaşlığımız daha da ilerledi ve sonunda nefretle başlayan ilişkileri aşkla sonuçlandığını sanıyorduk. Oysa yanılmışdık hem de çok. İlişkimiz içerisinde bir süre sonra uyuşmazlıklar oldu, ayrıca da Fred'i çekemez olmuştum. Düşüncelerimiz uyuşmuyordu hem de Fred beni yerli yersiz kıskanıyordu.Ben de Fred ne yapsa bunalmaya başlamıştım, ayrıca açıkcası kaprisim çekilemeyecek kadar fazlaydı. Devam etmeyeceğini anlayıp ayrıldık. Daha sonraları da Fred okuldan ayrıldı, ben de ne nedenini bildim ne de onu bir daha gördüm.

Büyükler
Elanessé A. Vera Cythere

Onunla takılmak çok zevkli, eğlencenin adresi..
Elanessé ile bir kafede karşılaştıklarında Genny televizyonda gördüğü ve beğendiği birini gerçek hayatta gördüğü için biraz şaşırmıştı. Onun burnu havada biri olacağını düşünüyordu, oysa çok canayakın birisiydi. Kafede uzun zaman sohbet ettiler ve Genny'e Hogwarts hakkında ipucular verdi. Okula başladıktan sonra bu ipuçları çok işine yaradı. Ayrıca daha sonra da bağlarını kesmeyip görüşmeye de devam ettiler. Genny onu gerçek ablası gibi görüyor. İkisinin de kardeşi olmadığı için birbirlerini kardeş yerine koyuyorlar.

Guinéveré Calanthe Grady

Annemin arkadaşı, popüler bir sanatçı..
Okula geldiğimde o da buradaydı. Bana benzediğini söyleyebilirim aslında, popüler olmayı ve sevilmeyi seviyordu. Ayrıca onun babası, benimse annem popüler birer ünlüydüler bu nedenle ikimiz de doğuştan ünlüydük istesek de istemesek de.. Daha sonra okuldan mezun olduğunda onun başarılı bir oyuncu olduğunu duydum, annemle birlikte popüler bir dizide oynayarak da bunu kanıtladı. Arada annemin yanına gittiğimde onunla da görüşüyorum, bana karşı oldukça sıcak olması beni mutlu ediyor çünkü kimseye karşı kötü bir izlenim bırakmak istemem doğrusu.

Aile

[/center]

En son Euterpe Androméda Quarius tarafından 6/12/2009, 19:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 25 kere değiştirildi
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/7/2009, 10:37

-İlişkiler-
-2-
Claire Jeanne Moren
Hufflepuff I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 261
Savaş Tarafı : *ZAY*
RP partneri : Meçhul xD
Kan Durumu : Bulanık*
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/7/2009, 14:58

Claire Jeanne Moren
İcon lejantta var cnm ^^
yada imzamdan alabilirsin.

Kurguda : Safkan takıntısı olmayan tek Slytherinliisn o yüzden senle iyi anlaşıyorum.

sende başvurursan sevinirim ^^ .
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/claire
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/7/2009, 16:45

Ekledim canım. Başka isteyen var mı??
Gabrielle Sharon Uzumaki
Ravenclaw III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1142
En belirgin özelliği : Zekası.
Savaş Tarafı : Henüz taraf seçmiş değil. Ancak her zaman mantıklı kararı verdiği gibi, bunda da uygun kararı verecek.
RP partneri : BKK. Biru&Bill.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Kaleci.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
47/50  (47/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/7/2009, 18:22

Beni de ekleyebilirsin Smile
Ugh.. İconlar lejantta var..
Kurgu olarak bir kere yanlışlıkla çarpıştığımızı falan yazabilirsin Smile
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/gabrie
Aurelia Seydoux
Slytherin IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 779
En belirgin özelliği : Sırıtkanlığı! xD
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : Careless Smartest.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   12/7/2009, 13:33

Adreana Kate Strummer

İlk kez Seçmen Şapka töreninde karşılaştık. Çok iyi anlaşıyoruz. Seni yakın arkadaşlarımdan biri olarak görüyorum.
İcon:
Spoiler:

Katherine Svetléna Stacéy
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 1096
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   12/7/2009, 14:49

x Katherine Svetléna Stacéy
x İlk kez Büyük Şölen'de tanışmış olabiliriz. Birbirimize çok çabuk ısınmışız. Bana dost gözüyle bakıyor olabilirsin..
x Iconlar;

Spoiler:

Jacqueline Desireé Schult
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1259
En belirgin özelliği : Karışık. Farklı o.
Savaş Tarafı : Aslında hayata karşı çok pozitif biri. İnsanlarla iyi geçinen gerektiğinde yardım eden falan, ama Karanlık tarafada ilgi duyuyor, Aydınlık tarafada. Kararsız aslında.
RP partneri : Yok.
Kan Durumu : Melez .
Asa : Cross Border
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   13/7/2009, 12:09

Hufflepuff'luları severmisin bilmem ama sevmiyorsan benis evmiş ol hayatım xD
Kurguyu uydur işte. Ama olumlu olsun.
iconlar lejantta var.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/cornel
Sakura Daisy Ixdiór
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 131
En belirgin özelliği : Kendini beğenmişliği.
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler.
RP partneri : Naruto N. N.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
43/50  (43/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   13/7/2009, 12:44

Ad/Soyad: Sakura Daisy İxdior
Kurgu: Ortak Salon'da karşılaşmış ve tanışmış olabiliriz. Eğer rp yaparsak daha ileri bir yere koyabilirsin de... Yakın arkadaş grubuna katılmak için başvurdum, ona göre bir kurgu yazarsan sevinirim XD
Birbiriyle uyumlu 3 icon:
Spoiler:

Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   14/7/2009, 22:41

Herkes eklendi...
Claire Jeanne Moren
Hufflepuff I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 261
Savaş Tarafı : *ZAY*
RP partneri : Meçhul xD
Kan Durumu : Bulanık*
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   9/8/2009, 18:51

İcon güncellemesi yaparmısın cnm ^^

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/claire
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   12/8/2009, 10:53

Değiştirdim canım.
Aurelia Seydoux
Slytherin IV. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   15/8/2009, 13:18

İcon güncellemesi. ^^

Spoiler:

Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   24/8/2009, 01:32

Yeni iconları güncelledim canım.
Elisa Lacy Ixdiór
Gryffindor IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 219
Asa : # Living loving #
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
46/50  (46/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   24/8/2009, 16:00

> Elisa Lacy Ixdior

> Gryffindorlu olmama rağmen seni samimi ve dürüst buluyorum. Bu nedenle seninle konuşmak, haylazlık yapmak hoşuma gidiyor olsun ve bu yüzden de...

> 'Değer verdiklerim' e
eklenmek istiyorum. (:

Spoiler:

Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   30/8/2009, 14:01

Ekledim canımm Lütfen lejantına başvurduklarım, benim lejantıma da başvursun...
Yvonne S. Anko Trehole
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 460
En belirgin özelliği : Kendini beğenmişliği, sihir gücü, görünümü ve Veela yeteneğiyle insanları kendine hayran bırakabilmesi.
Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenlerin arasında dolaşan bir kadınım işte. Ancak tam karanlık taraf yanlısı diyemem kendime. Sevdiklerim Yoldaşlık'ta olduğundandır belki.
RP partneri : Danny, ne kadar benden uzaklaşsa da o benim ruh ikizim.
Kan Durumu : Safkan. Kanımın bir damlası bile melez değildir.
Quidditch Konumu : Quidditch ilgimi çekmemiştir pek.
Asa : Belonged.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
47/50  (47/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   30/8/2009, 22:33

Gabrielle Sharon Uzumaki
& Kurgu değişimi, suç ortağın oldum.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/yvonn
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   30/8/2009, 22:42

Güncellendim beybiğm xD
Savannah Lové D'Angeles
Hufflepuff II. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 44
Savaş Tarafı : Tarafsız.
Kan Durumu : Melez.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   10/9/2009, 12:07

Sanırım yeri biliyorsun. Ekle beni. xD

Spoiler:

Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   3/10/2009, 15:45

kurguyu yazarsan daha iyi olur canım (: benim hakıımdaki düşücelerini yaz en azından, ona göre yazmam gerekiyor da..
Anna Ixdiór
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 197
En belirgin özelliği : Zekiliği ve Cesurluluğu
Savaş Tarafı : ZAY
RP partneri : yoq.istersen pm yetelidir..
Kan Durumu : Safkan
Quidditch Konumu : Top Atıcı
Asa : Asa mı alamadım xD
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
25/50  (25/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   30/10/2009, 23:11

Ad/Soyad:Anna Griswald
Kurgu:Onunla çok iyiyiz.Slytherin ve Gryffindor olmamıza rağmen.Ama bişi var.Benmi ona yoksa omu bana soğuk bilmiyoruz.Bir iki defa kavgalarımız oldu.Özellikle de kıskançlık ve erkek yüzünden.

Birbiriyle uyumlu 3 icon:Lejantta var canım...
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
48/50  (48/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   31/10/2009, 17:04

Sirius Alphard Grindel ile yakın arkadaş iseniz yakın olmamız biraz garip olmaz mı? Biz onunla düşmanız..

Anna Ixdiór
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 197
En belirgin özelliği : Zekiliği ve Cesurluluğu
Savaş Tarafı : ZAY
RP partneri : yoq.istersen pm yetelidir..
Kan Durumu : Safkan
Quidditch Konumu : Top Atıcı
Asa : Asa mı alamadım xD
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
25/50  (25/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   31/10/2009, 17:47

O benim yhakın arkadaşımmı ki????Bana öyle demiyor???Neyse sen bilirsin ekle bir yerler....
Aurelia Seydoux
Slytherin IV. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: Euro ^^   1/11/2009, 17:20