Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

...Delacroix

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 3571
Kan Durumu : Melez.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: ...Delacroix   1/6/2009, 10:46

Rpg Yaşı:13 (Gerçekte 16)
Kan Durumu: Safkan
Bina: Gryffindor
Burç: Koç
Ülke: Fransa
Bildiği Diller: Fransızca, İngilizce
Asa: Cesaretin Şarkısı
Özel Yetenek: Metamorfmagus

Ben... Ben... Ben...
Ben kim miyim? Bu sorunun cevabını öğrenmek için biraz daha yakından bakmanız gerekecek. Hala göremiyor musunuz? Biliyor musunuz size hak veriyorum. O zaman gelin de beni tanımanıza birazcık yardımcı olayım... Benimle ilk tanışmanızda beni ankamanız mümkün değildir. Ama istediğim zaman insanların kalbini çok kolay kazanırım. Fazla yakın biri değilimdir. Her şeye rağmen 'biraz' mesafenin gerekli olduğuna inanırım. Sevgimi kazanmak zor kaybetmek ise çok kolaydır. Birini çok zor severim. Ama seversem de gerçekten onu dünyanın en mutlu insanlarından biri yaparım. İhanete tahammülüm yoktur. Beni bir kere kaybedebilirsiniz. Genelde herkesle iyi anlaşırım. Hayal kurmayı severim. Saatlerce hayal kurarak hiçbir şey yapmadan oturabilirim. Yeni insanlarla tanışmayı sevmem. Çoğu zaman insanlara gerçek 'ben'i görmemeleri için yalan söylerim. Bu nedense hoşuma gidiyor. Çok zor karar veririm am verince de hemen yapmak isterim. Bu açıdan çok sabırsızımdır. Her şey belli ve açık olsun isterim. Güler yüzlü biriyimdir. İnsanları yönetmeyi becerebilen biriyimdir. Beni gerçekten tanıyanlar kötü yanımdan korkarlar. Ama ne demişler herkesin seni sevmesi mümkün değildir ama herkes senden korkabilir...

Aynadaki Ben...

Bana baktığınızda ilk dikkatinizi çeken kıyafetlerim olur. Modayı yakından takip eden birisiyimdir ve iyi giyinmeyi bilirim. Sonra çoğu zaman dalgalı olan ve belime kadar inen siyah saçlarım ardındansa çoğu zaman değişse de genelde siyah olan gözlerim vardır. Fazla olmasa da uzun ve ince bir vüzudum var. Düzgün vücut hatlarına sahibim. Bir metamorfmagus olmanın verdiği avantaja sahibim. İnsanları etkileyen bir görüntüm var. Her ne kadar sizi bazen zor durumlara soksa da insanların gözlerini sizden alamaması aslında hoş bir duygu.

Sevdiklerim

İstediğim bir şeyi elde edebilmek. Alışveriş yapmak. Partiler ve balolar. Önemsenmek. Haklı olduğımun kabul edilmesi. Sevilmek. İnsanların beni kabullenmesi ve neler
yapabileceğimi anlaması. Dizi\filmi izlemek. Kitap okumak.

Korktuklarım
Sevdiklerime zarar gelmesi. Gizli bir sırrımın ortaya çıkması. Bulunmak istemediğim durumlarda yakalanmak. İnsanların önünd eküçük düşmek.

Nefret Ettiklerim
Sahte davranışlar ve insanlar. İftira. İhanet. Yalan. Rahatsız Edilmek. Kendini bir şey sanan insanlar.

Hayattaki Amacım
Biraz klasik olacak ama "sonsuza dek mutlu yaşamak..."

Hayatımdan bazı kesitler...

Doğumum:

Spoiler:

Ufak bir anı:
Spoiler:

IXDIÓR AİLESİ ~

Kesin olmamakla birlikte ailenin ilk bireylerinin 479 yılında o zamanlar adı Paris olarak geçmese de günümüzde Paris içinde bulunan bir coğrafyada görülmüştür.
Kurucularının Frederic Ixdiór ve Domenique Ixdiór olduğu tahmin edilmektedir. Soyadının nasıl geldiği bilinmemektedir.
Ailede kesin olarak seçilen bir taraf yoktur. Aile bireyleri hangi binayı ve hangi tarafı seçeceği konusunda serbest bırakılırlar. Yine de Ravenclaw ve Gryffindor en çok görülen binalar arasındadır. Çoğu Ixdiór Karanlık lord -ZAY gibi bir seçim yapmayı reddedip tarafsız kalmayı tercih etmiştir. Çoğu bir yere bağlı olarak çalışmaz -Örneğin bakanlık gibi- kendi başlarına çalışmayı tercih ederler.
Ailenin geçmişinden bu yana biriktirdiği büyük bir hazine vardır. Yaşayan her Ixdiór bu hazine üzerinde eşit haklara sahiptir. Yalnız tek bir koşul vardır; yılda bir kez düzenlenen aile yemeğine katılmak. Bu yemek bütün Ixdiór'lar için çok büyük bir önem taşır. Yeterli bir mazereti olmadan bu toplantıya katılmayan aile bireyleri hazineden mahrum bırakılır ve diğer aile bireyleri tarafından dışlanır.
Ailenin bazı üyeleri son derece otoriterken bazıları hayatı umursamayan, kendi yolunu kendi seçen bireyler olabilir. Hepsi çok uç noktalardır. Aile birbirine bu kadar zıt üyeleri içerse de birbirine son derece bağlıdır.

Babası:
Sevdiğim ilk adam…
George Albert Ixdiór

Birçok prens girecek hayatıma ama kralım hep sen olacaksın canım babacım…

Babam… Hayatımdaki en değerli varlık. Onun için yapamayacağım hiçbir şey yok. O benim için bir babadan çok daha fazlasını ifade ediyor. Bir sığınak, bir kahraman, bir kale,... Her zor anımda yanımda olmada da her an onu hissedebiliyorum ve bu bana inanılmaz derecede güven veriyor. Her kararımın arkasında duracağını, her düştüğümde beni yerden kaldıracağını bilmek muhteşem bir duygu. Onun masmavi gözleri ve küçük harika gülümsemesi olmadan bir hayat düşünemiyorum doğrusu. Annem onun gibi birine sahip olduğu için çok şanslı. Ben de onun gibi bir babaya sahip olduğum için çok şanslıyım.Garip bir şekilde bana şimdiye kadar neredeyse hiç kızım demedi. Bana hep ‘prensesim’ diye hitap eder. Anneme de ‘kraliçem’. Bunun nedenini bilmiyorum ama bundan hoşlanıyorum. Onun etkileyici yönlerinden biri. O sadece bir aile babası olarak değil bir birey olarak da mükemmel biri. Son derece zeki, kararlı ve idealist. Tek olumsuz yanı insanlara çok zor güveniyor. Ben annem ve benim dışında birine güvendiğini bile sanmıyorum açıkçası. Onu her şeyden daha çok seviyorum ve ömrümün sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim.

Annesi:
Yanımdasın biliyorum…

Valentina Cymbline Ixdiór

Her ne kadar pek söylemesem de seviyorum seni…
Annem sarı saçlı ve oldukça güzel bir bayan. Onu nedense babam kadar sevemiyorum. Bunun birçok nedeni var tabii. Babamla kavga etmeleri, aşırı korumacı tavırları, insanı çileden çıkaran inadı ve istediği her lafı çarpıtabilme özelliği. Dış görünüşü dışında hiçbir zaman onu babamın yanına yakıştıramadım aslında. Büyük bir ihtimalle kimseyi de yakıştıramazdım galiba. Tabii siz bu kadar şey söylediğime bakmayın. Onu çok seviyorum. Her ne kadar dengesiz biri olsa da o benim annem. Ama diyorum ki keşke her fikrini yargılamasa ve dinlemeyi öğrense… Belki o zaman aramızdaki ilişki çok daha güzel olurdu. Bu kadar kötü yanından bahsettim ama iyi yanları da var tabii. Özellikle o çilek ve kabak tatlısı gibi kokan eşsiz kokusu. O kokunun üzerimde tarif edilemez bir etkisi var. Diğer bir özelliği de çok sıcakkanlı biri. İnsanları nasıl gülümsetebileceğini biliyor. Oldukça duygusal. Ve her şeye rağmen babamı ve beni çok sevdiğini biliyorum. Bu da her şeyi açıklamaya yeter zaten.

ÖĞRENCİLER.

Arkanı kollasan iyi olur…
Darcia Fire

Düşman mı istiyorsun? Yanlış kızı seçtin güzelim…
Darcia... Ona gördüğüm ilk saniyeden beri gıcık oluyorum desem yeridir. Aptalın teki. Bir de kendini gerçekten bir şey zannetmez mi! Bir de kendisi de inanıyor buna. Ukala tavırları, aptal hareketleri,... Her açıdan tam benim nefret ettiğim bir tip. Adı ilk üç büyücü turnuvasında duyuldu. Aptal kız! Nasılda kazanacağına inandırmıştı kendini. Bunu söylemekten gurur duymuyorum ama başına bir şey gelmemesini isteyen taraftarlardan değildim açıkçası. Şansı varmış ki turnuva erken bitti. Oysa ne kadar isterdim bağırarak koşuşunu görmeyi. Sırf onun yüzünden Beauxbatons’u tutmuştum zaten.
Neyse ki zaman beni haklı çıkardı. Şimdi onu tanıyan neredeyse kimse yok. Silik biri anlayacağınız. Zaten o havalı tavırlarla nereye kadar devam edebileceğini sanıyordu ki... Xaviëra onunla neden arkadaş oldu hala anlam veremiyorum. Kim Darcia gibi birini yanında dolandırmak ister ki. Kim bilir belki de başka amaçları vardır. O ölüm yiyenler için bile bir yüz karası. Herkes konuşmasını bilir. Ama Darcia gibi birinin gerçek büyücüler karşısında bırakın düello yapmayı asasını bile kaldırabileceğinden emin değilim. Umarım karşıma çıkma gibi bir aptallık yapmaz. Çünkü ben bildiği küçük Gryffindor’lular gibi değilim. Sinirlerimi kontrol edeceğime söz veremem. Hele onu ilk gördüğüm yerde boğmak isterken.

Çekil yolumdan...
Gabrielle Sharon Uzumaki

Bazen yaptığın üç yanlış bir doğrudan fazlasını götürür...
Onu nasıl anlatsam bilemiyorum. Aslında kızgındım ona... Hem de çok fazla. Burnunu sokmaması gereken işlere karıştı. Bu tür insanlardan nefret ederim. Onu asla affetmeyeceğim. O gece başıma gelenler o kadar korkunçtu ki. Yaşanları, o ölü insanları saymıyorum bile. Ahh Leonardo... Onun önünde o kadar küçük düşmüştüm ki... Sanırım hayatımda bir gecede bu kadar kan gördüğüm olmamıştı. Belki de ben orada olmasaydım Leonardo hayatını boşu boşuna tehlikeye atmayacaktı. Sabahı olacağına hiç inanamamıştım o gecenin. Ölümü çoktan kabullenmiştim. Ama o gece hepimiz bir ders aldık. Hepimiz için çok zordu, çok şey kaybettik. Asla yeri dolmayacak şeyler. Bu yüzden hala kızgınım ona. Evet, bunlara yol açacağını bilmiyordu. Ama hata yaptı. Benimle uğraşmaması gerektiğini söylemiştim ona. Ama ne yazık ki her Ravenclaw'lu zeki olamıyor. Fakat her şeye rağmen ondan nefret ettiğimi söyleyemem. En azından çabalıyor bazı şeyleri düzeltebilmek için. Keşke yaşanmasaydı ama o gece olanlar oldu. Artık kimse hiçbir şeyi değiştiremez. Ne o ne ben ne de bir başkası. Her şeye rağmen onun için tünelin ucunda ışık görebiliyorum.

Sanki hep buradaydın...
Elisa Lacy Cécilia (Kuzen)

Her zaman yaşanması gereken hoş bir anı, güzel bir hayaldin...
Onunla çok kısa zamanda çok yakın dost olduk. Sanki uzun zamandır onu tanıyorum gibi. Oldukça sevimli ve cana yakın bir kız. Ve belirtmem gerekir ki çok hoş biri. Gryffindor için gerçekten büyük bir kazanç. Aynı zamanda Gryffindor Quidditch takımında oynuyor. Gerçekten başarılı ve gelecek vadeden biri. Gryffindor’a kazandırdıkları su götürmez bir gerçek Onunla üç yıldan beri aynı binadayız. Onun hakkında çok şey duydum. Ama ne yazık ki karşılıklı oturup uzun bir sohbet etmeye vaktimiz olmamıştı. Lacy bana Hogwarts’taki en güzel zamanlarımı hatırlatıyor. Hogwarts’a ilk ayak bastığım gün onun sıcacık izlerini gördüm. Güler yüzü bana inanılmaz derecede güzel bir elektrik veriyor. Belki de bunun yüzünden onu bu kadar seviyorum. Onunla yan yana olmak, dertleşmek gerçekten de harika bir duygu. Keşke onunla daha önce tanışsaydım diyorum şimdilerde. Onun gibi yakın bir dostum olduğu için gerçekten de kendimi şanslı hissediyorum.

Canımın içi...
London Kristen Quixie

Kozandan çıkıp büyüleyici bir kelebeğe dönüştüğünü görüyorum...
London... Onunla aramdaki ilişkiyi ben bile çözebilmiş değilim açıkçası. Okula ilk geldiğinde ona bir yakınlık duymuştum. Ne yalan söyleyeyim onun bu kadar başarılı olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Beni yanıttı. Gerçekten de çok büyük bir ilerleme gösterdi. Bir süre öncesine kadar ondan pek hoşlanmıyordum. Aramızda saçma tatsızlıklar oldu. Nedenini bile bilmediğimiz saçma sapan şeyler. Ama bunların yaşanması doğal şeyler o yüzden fazla kafama takmıyorum. Eğer şimdiyi öğrenmek isterseniz ona nedenini bilmediğim bir yakınlık duyuyorum ve hatta ona daha da yakın olmak istiyorum. Bunu sağlayan şey her neyse ben bundan gayet hoşnudum. Çünkü ona karşı olumsuz duygular beslemek canımı sıkıyordu. Ama inandığım şey bunları özgür irademle yapmamış olmam. Yani nasıl desem bir sürü etken vardı. Kafam karışıktı ve başka bir çarem yoktu. Fakat artık onu gerçek bir dost olarak görüyorum ve bunun kolay kolay değişebileceğini de sanmıyorum...

Özelsin benim için...
Savannah Lové D'Angeles

Nereden çıktın bilmiyorum ama iyi ki varsın...
Canımın içi o benim. O tatlı gülümsemesiyle ve güzel gözleriyle mutluluk veriyor bana. Kötü şeyler yaşadı ne yazık ki. Karmaşık şeyler. Ama arkadaşlar zaten bunun için vardır. İyi şeyleri olduğu kadar kötü şeyleri de beraber atlatmak için. Seviyorum onu. Farklı bir kişiliği var. Okula ilk geldiğinden beri gözüm onun üzerindeydi. Kısa zamanda kaynaştık onunla. Zaten kaynaşılmayacak biri gibi de değil açıkçası. O kadar öğrencinin arasında dikkatimi çekmeyi başarmıştı. Farklı bir ışık var sanki onda. Bakışı, yürüyüşü, gülüşü sanki farklı şeyleri anlatıyordu. Ders aralarında, koridorlarda, yemeklerde daha doğrusu boş bulduğumuz her dakikada gözlerimiz birbirimizi arıyor. Onun yanında somurtamazsınız. Çok eğlenceli ve pozitif biri. Çoğu zaman keşke aynı binada olsaydık diye düşünüyorum. O zaman çok daha fazla beraber olabilirdik. Ama onun mutlu olması her şeyden önemli. Yanımda olduğu için kendimi şanslı hissediyorum açıkçası. İyi ki tanımışım onu.

Benden bir parçasın sen...
Sheila Rebecca Ixdiór (Kuzen)

Yalnız bırakmayacağım seni benim küçük meleğim...
Sheila... Ailemizin küçük bıcırığı. Çok seviyorum onu. Kesinlikle çok tatlı biri. Onunla beraber büyüdük diyebilirim. Ailelerimizin yakın olmasından dolayı onunla çok vakit geçirdik. Onun Hogwarts'a geleceği seneyi sabırsızlıkla bekliyordum. Ve sonunda oldu. Açıkçası Ravenclaw'a seçileceğini biliyordum. Öyle de oldu. Binasından memnun. Utangaçlığını kısa sürede üzerinden atıp diğer öğrencilerle kısa zamanda kaynaştı. Kim ondan aksini bekleyebilirdi ki zaten. Artık çocukluğumuzdaki gibi beraber geçirecek o kadar çok vakit bulamasak da her fırsatta görüşmeye çalışıyoruz. O vakit geçirmekten sıkılmadığım nadir kişilerden biri. Onun bana karşı duyduğu güveni çok seviyorum. Bunu hissedebilmek harika bir duygu. Ona desteğim ve inancım sonsuz. O istese de istemese de her ihtiyacı olduğunda yanında olacağım. Sanırım kuzenim olmasaydı bile yine birbirimizi bulup arkadaş olabilirdik. Zaten kuzen kardeş yarısıdır derler. O da benim kalbimin bir yarısı.

Anlıyorum seni...

Aiden Ryder O'Farrell

Umarım aradığını bulursun ve bir daha kaybetmezsin...
Aiden Slytherin'lilerden. Aslında yeni gelen çocukları incelerken Aiden’da hiç Slytherin’li tipi görmemiştim. Daha sessizdi, daha masum bir tavrı vardı. Zeki, sessiz kararlı ve karizmatik biri. Kısacası bir erkeğin taşıyabileceği neredeyse bütün güzel özelliklere sahip. Onun aşk hayatının daha önce pek yolunda gitmediğini duymuştum. Ne olduğunu bildiğimi söyleyemem ama pekiyi şeyler değil. Çok acı çekmişe benziyor. Bizi birbirimize bağlayan küçük bir ortak geçmiş var. O yüzden hissettiklerini anlıyorum onun. Çüknü ben de onunla aynı şeyleri hissediyorum. Kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz ikimizde. O yıllar sonra bulduğu mutluluğu kaybetti ben ise kalbimin bir yarısını kaybettim. Acılar insanları birbirine bağlayan garip bir duygu. Ona her baktığımda hüzünleniyorum. Bana geçmişi hatırlatan eski bir resim gibi. Onun için üzülüyorum. Kendim için de ama o farklı. Bunu naslıl anlatırım bilemiyorum. Onun yeniden gülmesini ve geçmişini unutmasını istiyorum.

Yolunda başarılar...
Canoros Thomas Watson

Geride bıraktığın şeylerle git gide büyüyorsun...
Onunla ilk Seçmen Şapka töreninde karşılaştık. Oldukça heyecanlıydı. Gryffindor’a seçilmek istiyordu ama ne yazık ki Seçmen Şapka onu Ravenclaw’a aldı. Onu Gryffindor’da görmek beni memnun edebilirdi. Ama en doğru kararı Seçmen Şapka verir. Eğer onu Ravenclaw‘a aldıysa mutlaka bir potansiyel vardır. Pek yetenekli veya zeki olduğu söylenemez. Ama yükselmek için inanılmaz bir gayreti var. Ona bu konuda gerçekten hayranım. Şimdiye kadar onun gibi çabalayanı pek görmemiştim. Kısa zamanda çok büyük gelişmeler kaydetti. Diğer binalardan birçok arkadaşı var. Daha yeni olmasına rağmen okulda onu tanımayan çok az kişi var. Bunu başarabilmek o kadar kolay bir şey değil. Kendini sevdirmeyi bildiği belli oluyor. Onunla en son bir cafede karşılaştım. Mutsuz olduğu belliydi. Hatta biraz daha fazlası. Fakat bunun üstesinden gelebileceğine inanıyorum.

Küçük yaramaz...
Sirius Alphard Grindel

İtiraf etmeliyim ki beni etkilemeyi başardı...
Evet, zor biri. Onun gibilere rastlamak zor gerçekten. Farklı biri. Geniş bir arkadaş çevresi olduğunu görebiliyorum. Daha yeni başladığını göz önünde bulundurursak bu gerçekten de zor bir şey. Yaptığı o yaramazlıklardanm dolayı kızmıyorum ona. Kızamıyorum doğrusu. Pek belli etmese de zaki ve çalışkan biri. Kendisinden beklenmeyecek bir potansiyel gösteriyor. İtiraf etmeliyim ki ilk geldiğinde bir baş belasından fazlası olmadığını düşünmüştüm. Ama beni yanıltmayı başardı. Bunu kısa zamanda başarabilen nadir kişilerden. Kendine de güveniyor, silik biri değil, potansiyelini farkında ve kendini ezdirebilecek bir tip değil. Bu yüzden ilerleyebileceğini düşünüyorum. Eğer vazgeçmezse ileride büyük bir örnek olacağına inanıyorum. Sınıfta, ortak salonda, sürekli dikkati üzerinde topluyor. Yanında olan, ona ilgi gösteren birileri mutlaka oluyor. Genelde o yaştaki çocuklar bu ilgi karşısında yanlış yollara sapabilir. Ama o hayatını kendinden gayet emin ve olgun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bu yüzden kutluyorum onu. Bu onun yaşındaki birinin kolay kolay başarabileceği bir şey değil çünkü.

Tatlı kız...
Sydney Crystal Quixie

Seviyorum o sıcak gülümsemeni...
Onunla ilk trende karşılaştık. London olmasaydı belki de onu görmeyecektim bile. Onları ilk gördüğümde aralarındaki benzerlik beni şaşırtmıştı. İkizlerin birbirine benzediğini biliyordum ama böylesini ilk defa görüyordum. Dış görünüş olarak ne kadar birbirlerine benzeseler de gerçekten çok farklı kişiler olduklarını anlamak zor değil. İtiraf etmeliyim ki ilk başta biraz silik biri olduğunu düşünmüştüm. Sessiz, sakin... Hatta biraz fazla sessiz. Ama o bu sessizli kısa zamanda yenmeyi başardı. Derslerinde ona yaptığım ufak bir yardım bizi birbirimize yakınlaştırdı. Artık sadece London'ın kardeşi değil benim için. O çok özel ve tatlı bir kız. Bana baktığında yüzündeki o gülümsemesini seviyorum. İnsanın içini ısıtıyor doğrusu. Kompartımanda konuşulanlar ve ders aralarındaki küçük sohpetler dışında onunla sohpet etmeye fırsatım olmadı. Sonuçta farklı binalardayız ve dersler gerçekten de ağırlaşmaya başladı. Kuşlar bana Canoros ile beraber baloya gideceklerini söyledi. Memnun olmadığımı söylesem yalan olur doğrusu. Canoros çok tatlı bir çocuk. Birbirlerine çok yakışacaklarına eminim. Bakalım zaman ne gösterecek...

Güzel meleğim...

Cornelia Tlia Rydneralie

Sesini duymayı seviyorum...
Aslında aramızda sedece bir yaş fark var. Ama onun o tatlı masumiyeti beni etkiliyor. Bizim ilişkimiz filmlere benziyor biraz. Düşmek üzereyken tanışanlardanız. Kim bilebilirdi ki bahçedeki o kızdan bu kadar etkileneceğim! O bana kendimi özel hissettiriyor. Eskiden peşimde koşan küçük bir kızdan farklı değilken şimdi onunla arkadaşız. Hayat garip tesadiflerle dolu. Eğer o gün onunla bahçede karşılaşmasaydık belki de hiç konuşmak istemetecektim onunla. Kesinlikle diğerlerine benzemiyor o. Sanırım en çok gözlerini seviyorum onun. Bir de o saçlarını. Gazetede beraber çalışıyoruz. Şu sıralar okul yoğunluğundan dolayı pek fırsatımız olmasa da onun yaptıklarına dikkat ediyorum. Doğrusu hırslı biri. Ve aynı zamanda çok temiz bir kalbe sahip. Bu iki özellik fazla yan yana bulunan şeyler değiller. Belki de bu yüzden onun özel biri olduğunu düşünüyorum. Sıkıcı ders saatlerinde onunla sohpet etmeyi seviyorum. Arada sırada göz göze geldiğimizde selamlaşmamızdan fazlasını yapamıyoruz çoğu zaman. Binalarımızın ayrı olması da çok büyük bir etken tabii. Ama yine de aramızdaki o güzel elektiriği seviyorum.

İyi ol...
Euterpe Androméda Quarius

Seni bende hissedebiliyorum...
O benim gibi biri. Ne istediğini ve onu nasıl elde edebileceğini biliyor. Bir çok ortak noktamız var onunla. Alışveriş tutkusu, dedikodu,... İkimizde 'havalı' tipleriz. Ama ben bunun bedelini biliyorum. Uzaktan göründüğü kadar kolay değildir. Kontrol sizde olmaz bir süreden sonra. Farkında olmadan değişirsiniz. İçinizdeki gerçek sizi yok edersiniz ve bunu fark ettiğinizde canınız gerçekten çok yanar. Onun incinmesini istemiyorum. Nedenini bilmiyorum, neden umurumda onu da bilmiyorum. Ama seviyorum onu. Onunla sohpet etmek, onun gözlerine bakmak hoşuma gidiyor. Çünkü anlabiliyorum onu. Neler hissettiğini tahmin edebiliyorum. Bir bakışı konuşarak anlatabileceklerinden çok daha fazlasını ifade ediyor benim için. Belki de bu yüzden kendimi ona karşı yakın hissediyorum. Artık aynı arkadaş grubundayız. Beraber geçirebileceğimiz çok vaktimiz olacak. Bakalım zaman aramızdaki ilişkiyi nasıl şekillendierecek... İlk tanıştığımızdan beri benim gözümdeki yeri çok fazla değişti. İlk başlarda ondaki bu büyük potansiyeli göremememiştim. Ama tanımıyordum işte. Şimdi ise görebiliyorum. Gerçek bir prensese dönüşüyor...

Küçük kelebek...
Anna Griswald

Sıcak gülümsemen ile içimi ısıtıyorsun tatlı kız...
Anna değişik bir kız. Uzun zaman önce unuttuğum o tatlı telaşları hatırlattı bana. Sanki küçük ben'in koşuşturmalarını, heyecanını görüyorum onda. Sevimli, cana yakın biraz da utangaç. Bazen düşünüyorum da ben de bir zamanlar onun gibi miydim? Tabii zaman çok değişti. Artık hepimiz biliyoruz ki hayata tutunabilmek ve başarabilmek hiç kolay değil. Ama umarım o bu zaferi kazanacak. Hem de o tatlı gülümsemesi hiç solmadan. Sanırım o Griswald ailesinden en yakın tanıdığım. O aile hakkında geçmişiyle ilgili pek olumlu şeyler duyduğum söylenemez. Fakat hala otoritesini koruyor. Anna da onlardan biri. Sanıyorum o ilk defa ortak salonda gözüme çarpmıştı. Her ne kadar diğerleriyle iletişim kuracak kadar girişken olmasa da sıcak gülümsemesiyle aradaki bütün duvarları eritiyordu. Bu onun içinden gelen bir şey. O kadar doğal ki... Aynı zamanda çalışkanda. Eğer gayret ederse binamıza çok büyük katkıları olacağına inanıyorum. Onun gibilerine ihtiyacımız var doğrusu.

Sen başkasın...
Xaviëra Dominiqué

Benden bir parçasın adeta hem de çok derinden bir parça...
Xaviëra... Onun hakkında ne desem yetersiz kalır her halde. Her şeyden önce tıpkı benim gibi bir kız. Hırslı, zeki, yetenekli ve daha birçoğu. Sadece amaçlarımız farklı. Ama o amaçlara ulaşmak için aynı yolları izliyoruz. Bir gün gerçekten büyük bir savaş çıkarsa ki bu kaçınılmaz gibi görünüyor işte o zaman taraflarımızın en güçlü savunucularından olacağımız kesin gibi. Ama ben amaçlarımızın farklı olmasından dolayı üzülmüyorum. Hatta belki böylesi çok daha iyi.
Onunla ilk tanıştığımızda en büyük düşmanlarımdan biri olacağına neredeyse eminindim. Onu havalı, aptal ve boş biri olarak görüyordum. Çoğu kişi hala böyle düşünüyor. Ama beni yanıltmayı başardı. Şimdi onun da benim gibi olduğunu anlayabiliyorum. İkimiz de birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Bunun için saatlerce sohbet etmemize veya çok yakın arkadaş olmamıza gerek yok. Nedenini bilmesem de onu kendime çok yakın buluyorum. Neler hissettiğini anlayabiliyorum. O da beni çok iyi tanıyor. İkimiz de binamızın en önde gelen isimleriyiz. İnsanlar bizi konuşuyor, merak ediyor, hatta bir çoğu yüzümüze gülmelerine rağmen bizi yok etmeye çalışmak için bir hatamızı bekliyor... Biz ise sanırım biraz "özeliz".

Seninim...
“LEONARDO”

Prensim, gerçek aşk öpücüğünü düşlüyorum...
"Her bakışın ve her güzelliğin, çok büyüleyici, sana her baktığımda. Ölüm beni ansızın yakalayana kadar, ardında, yine de umutlarım seni izleyecek. Sonra sıkıcı saatlerim geçmiş olduğunda, bu benim son kutsanışım olsun; Son nefesimi almak ayaklarının altında ve ölmek cennetin manzarasında..."
Onun kim olduğunu ve ne yaptığını bilmiyorum. Neden yanımda olduğunu ve ne istediğini de. O söz konusu olduğunda bütün sınırlarım kalkıyor. Bütün kurallar yıkılıyor. Sessizce ruhumu ona teslim ediyorum. Bu bir tuzak, biliyorum. Ama bütün benliğim delicesine onu arzularken bunu bilmem pek bir fayda etmiyor. Nasıl oldu anlamıyorum. Hiç beklemediğim bir anda hayatıma girdi ve bütün dengeleri altüst etti. Ona karşı koyamıyorum, onsuz yapamıyorum, onu düşünmeden duramıyorum. Mantığım mahvolmuş durumda.
Şölende yaşanan o korkun ayrılıktan sonra bile ona kızamadım. Sadece benim zarar görmemi istemediği için diye inandırdım kendimi. Her seferinde doldurdum kendimi. Bu sefer unutacaksın, bu sefer ondan ayrılacaksın diye. Ama onun sesi veya bakışı beni bu fikrimden caydırmaya yetti. Onu her gördüğümde, sesini her duyduğumda ona daha çok aşık oluyorum. Onun yanındayken o kadar mutu oluyorum ki… O zaman onsuz bir hayat düşünemiyorum. Her gece rüyamda onu görebilmek için dua ediyorum. Her sabah onu görebilme umuduyla uyanıyorum ve her an onun için nefes alıyorum.
Onun da beni sevdiğini öğrendiğim gün benim hayatımda çok büyük bir dönüm noktası oldu. Her şeyden önce onsuz yaşayamayacağımı anladım. John’la aramızdaki her şeyin bittiği ve artık devam edemeyeceğimizi kabullenmek zorunda kadım. Onun yanındayken her şeyi silip atmak o kadar kolaydı ki… Eğer kendimi tamamen ona adarsam her şeyin çözüleceğine delicesine inanmıştım. Ama hiçbir şey o kadar kolay olmadı. Çok canım yandı. Yanmaya da devam edecek. Ama ben bunu göze aldım. Onsuz yaşayamayacağımı artık biliyorum. Nasıl yaşayacağım umurumda bile değil.

Çok geç...
R. John Rainey

Bir özürle silinebilecekten çok daha fazla 'keşke' var...
Onun hayatımda büyük bir yeri var. Çok büyük ve mükemmel bir geçmişimiz var. Onunla devam edebilmeyi isterdim aslında. Beni çok sevdiğini biliyordum ve bu bana güven veriyordu. Zor biri değildi, canımı yakmıyordu. Hissettikleriyle söyledikleri aynıydı. Benim için bir sevgiliden daha fazlasıydı. Bir dost, bir arkadaş, bir sırdaş,… Her sıkıştığımda, her zor anımda yanımdaydı. İlk tanışmamız hala aklımda. Kütüphanede karşılaşmıştık. O zamanlar çok küçüktük. İkimizde çok utangaçtık. O akşam bahçede beni yanağımdan öpmüştü. O kadar mutlu olmuştum ki… O geceyi asla unutamam. Sonra arkasından balo geldi. Kuşkusuz balonun en mutlu çiftiydik. Birbirimizi çok seviyorduk. Harika vakit geçirmiştik. İlk kavgamızdan sonra bana yazdığı mektup hayatımda okuduğum en güzel satırlardı. Benim için çok şeye katlandı. Ölümü bile göze aldı hem de hiç düşünmeden.
Ama geçmiş bizi sonsuza kadar bir arada tutmaya yetmedi. Üçüncü senemizde şölende ayrıldık. Ve ne yazık ki hiç dostça bir ayrılık olmadı. Beraber geçirdiğimiz onca zamandan sonra bu istediğim son şeydi ama elimden hiçbir şey gelmedi. Keşke bu şekilde bitmeseydi. Hatta keşke bitmeseydi. Ama başka birini seviyorken onu kandırmaya devam edemezdim. Bu hem ona hem beraber geçirdiğimiz onca zamana hakaret olurdu. İşte bu yüzden bitti. Üçüncü bir kişi yüzünden. Kimin aklına gelebilirdi ki... Onunla evlenmeyi bile düşünmüştük. O benim ilk aşkım ve onu hiç unutmayacağım. Umarım benim onu ettiğimden daha mutlu edebilecek biri çıkar karşısına…

YETİŞKİNLER.

Çok teşekkürler, her şey için...
Veronica Elizabeth Black (Manevi anne)

Sana ne kadar minnettarım bilemezsin...
Bayan Elizabeth'in hayatımdaki yeri bambaşkadır. Bana inanması ve destek çıkması Bayan Elizabeth'i hayatımın vazgeçilmez bir parçası yaptı. Ve aynı zamanda Veronica Elizabeth Black yaptıklarıyla ve yapmak istedikleriyle tam anlamıyla benim olmak istediğim kişi. Yaşam tarzı, cesareti ama en önemlisi kalbinin temizliğiyle gerçekten çok iyi biri. Zaten onu bu kadar sevmemin nedeni de bu sanırım. Geç yaşına rağmen çoğu kişinin asla elde edemeyeceği bir kariyeri var. Mükemmel bir iş kadını. Aynı zamanda etkileyici biri. İş hayatıyla sosyal hayatını çok iyi idare edebiliyor. Bu kolay başarılabilecek bir şey değil. İşte bu yüzden onu örnek alıyorum zaten. Onun hakkında en büyük şoku karanlık taraftan olduğunu öğrendiğimde yaşamıştım. Koyu bir taraftar olduğu söylemezdi fakat bunun pek bir şeyi değiştirdiği de söylenemez. Aklıma gelen tek şey beklide bunun kendisini daha güçlü ve güvende hissetmesini sağlamasıydı.Tek tesellim bir köstebek olduğunu ummak.

Sadece kan bağı...
Victoria José Ixdiòr (hala)

Aslında olmasan da olurdu...
Her ne kadar kendisini sevmediğimi itiraf etsem de beni etkileyen yanları da yok değil. İstediği şeyi elinde sonunda alması, prensiplerinden ödün vermeyen birisi olması ve son derece disiplinli olması. Aslında her aile onun gibi bir kıza sahip olmak isteyebilir. Ama ben onun gibi bir kıza sahip olmak yerine buzdolabı sahibi olmayı tercih edebilirim.
Halam olmasına rağmen ailenin en sevmediğim üyelerinden biridir. Tabii bunun için geçerli nedenlerim var. Mesela; espri anlayışı bir gelincikle karşılaştırılırsa gelincik galip gelir, ama soğukluk konusunda bir buzla karşılaştırıldığında halamın galip geleceğine size yemin edebilirim. Babam onun hakkındaki düşüncelerimden hoşlanmıyor. Ne de olsa o benim halam. Ama haklı olduğumu düşündüğüne eminim. En gıcık olduğum tarafı ise istediğinde çok sıcak biri olabildiği. Bazen bütün bunları sadece beni delirtmek için yaptığını düşünmeden edemiyorum. Ama hakkını vermeliyim ki bunu gerçekten başarıyor. Bu huyu dışında gerçekten etkileyici biri. Mesela oldukça güzel. Yıllar geçmesine rağmen onu ilk gördüğümdeki güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Hala ilk günkü kadar –hatta beklide daha fazla- çekici bir kadın.

Sadece mutlu ol...
Medivh Deathbringer (Amca)

Her zaman 'özel' olmayı başarıyorsun...
Nedense fazla vakit geçirip tanımak istediğim bir insan. Arkadaşlarıyla olan o samimi ilişkisiyle bana hep cana yakın biri olarak görünmüştür. Onun gibi bir amcam olduğu için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Keşke ona daha yakın olabilseydim. Onun iksir öğretmeni olduğunu duyduğumda şaşırdığımı söyleyemem. Bunu hak ediyordu doğrusu. Aktar dükkânındaki birbirinden garip otların büyülü kokusunu üzerimde taşıyan biri. Bu sıralar aktar dükkânında daha fazla vakit geçireceğim kesin galiba.
İlgi çeken kişiliğiyle benim her zaman ilgi odağım olmayı başarabilen bir amcadır. Her şeyden önce hayata bakış açısı çok etkileyici. Hem sorumluluk sahibi hem de özgürlük sahibi olmayı başarabiliyor. Aynı zamanda çok zeki. Ne istediğini ne yapacağını biliyor. Kendinden oldukça emin ve hayatında tereddütlere yar yok. İnsanlara özellikle bayanlara karşı oldukça nazik. Kısacası centilmen biri. Onun bir iblis olduğunu öğrendiğimde bunu ona hiç yakıştıramamıştım. Belki de o sıralar iblisleri bir canavar olarak gördüğümdendir. Ama kısa zamanda bunun oldukça yanlış bir fikir olduğunu anladım. Bir ölüm yiyen olmasına rağmen ben her zaman onun çok iyi bir kalp taşıdığına inanmakta ısrar ediyorum

Sıcaklığını seviyorum...
Albus Severus Ixdiór (Dayı)

Gerçekten garip bir bağ var aramızda...
Daha yeni tanıştığımıza rağmen sevecen tavırlarından hoşlandığım biri. Aynı zamanda bakanlıkta çalışıyor. Hangi görevde olduğunu bilmiyorum. Ama kısa zamanda yükseldiğini duymuştum. Yeni başlayan birine göre oldukça sağlam adımlar atmış. Bakanlığa girdiği zamanda adı Gelecek Postası’nda pek çok kere geçmişti. Ben de bir kez onunla bir röportaj yapmıştım. Dayım olduğundan bir röportaj koparmak zor olmadı. Kısa bir röportajdı fakat oldukça zevkli geçmişti. Oldukça nazik biri. İnsanlara nasıl yaklaşacağını biliyor. İlginç bir karakteri var. Biraz zorlarsak komik bile sayılabilir hatta. Kendisi benim dayım oluyor. Buna rağmen uzun uzun konuşma fırsatımız pek olmadı. Onunla ilgili en son anım büyük aile yemeğinde olmuştu. Aslında pek hatırlamayı istediğim bir şey değil. Kabul, saygısızlık etmiştim ona. Ama ben nununla yaşamayı becerebilen insanlardan değilim. İşte bu yüzden kısa zamanda aramızdaki her şey eskisinden daha iyi oldu. Dayım olduğu için şanslıyım. Seviyorum onu.

~İcon isteyenler;
Spoiler:

En son Delacroix Lexié Ixdiór tarafından 24/11/2009, 23:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 10:49

Lejant tamamen değişmiştir -yorumlar dahil-

Lejanta başvuru için
en az 4 icon
en az 5 satır kendinden bahsetme veya kurgu

bunları göndermeyen kişi kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Canoros Remus Watson
Ravenclaw IV. Sınıf & Bina Başkanı

Erkek Mesaj Sayısı : 1757
En belirgin özelliği : Pek belirgin olmaması diyelim
Savaş Tarafı : Evet hala raf raf xD bir yıl oldu mu demeliyim sanırım
RP partneri : Ay-sun
Aysun Vaysun
Aygüneş (güneş - ay- yıldız - bulut - dünya - gezegen. İp atlıyolar ya hani xD)
Zidni kısaca
Kan Durumu : A- Rh
Quidditch Konumu : Arayıcı
Asa : Black İce
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 10:54

Kendimi anlatıyorum: İnsanlar üzerinde hakim bir kişidir. Korkutmayı ve korkulan biri olmayı sever. İyi biridir. Arkadaşları için herşeyi yapabilir. Ailesi için pek böyle değildir çünkü ailesinin birçok üyesi Slytherin'lidir. Svaş tarafı ZAY'dır. Soğukkanlıdır ve pek arkadaş canlısı olmasada edindiği arkadaşları için gerekirse ölmeyi göze alır.

Ekleyebilirmisin beni de istediğin bir yere?imzamda icon var.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/canor
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 14:45

Ben neden yokum ^^.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 14:48

Cansu varya seni mahvedicem! İyi ki okula gelmemişim bugün! Ya bir insan bütün herkesi mi bana cephe almaya zorlar ya! Yok Aiden'a yazık olmuşmuş, hatasını anlamalıymış geç olmadan. Hadi Çağan için tamam ama Hazelnut*a noluo ya! Onu nie alet ediosun bu aptal pis işlerine iğrenç mahluk! Değiştiriyorum lejantımın şeklini, herkes gibi yapıcam ve senin hakkında neler yazıcam bil bakalım?

xD [allah seni bildiği gibi yapsın baska lafm yok xD]
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 17:12

başak sen hiç gözüme gözükme istersen bugün ha? Evil or Very Mad
insan bi okula gelmicem diye haber verir süper zeka. ben de senin yüzünden geç kaldım okula. ama başak insan diilsin ki sen. valla uzun bi süre gözükme gözüme Mad

Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 17:18

ve sayın profesör neden olmadığınızı bir siz düşünün bakalım. aaa başvurmadığınızdan olmasın sakın (!)

bu arada bu lejantı yenilemek için resmen bi tarafımı yırttım. görenler bi yorum bıraksın lütfen

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 17:30

ya sen GERİZEKALI isen ben napabilirim! aptl ben snn CEP TELEFONUNA [hiç kullanmadıgın o icadına!] msj attm sabah ben glmiorm die! baksaydın gorurdun beni suclama şimdi abuk yere! bunu konusmanın yeride burası deil ayrıca!
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 17:35

süper zeka madem kullanmadığımı bilion ne pok yemeye evden aramıyosun?

üstelik kıskanma lejantımı. ne kadar uğraşsan da şu anki lejantım kadar güzel olamaz. bn sanki çok meraklıydım senin lejantını yenilemeye

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   1/6/2009, 17:40

evden aramak bnmde aklıma gldi zeka küpü insan*cık ama dedim, belki bu sefer akıllılık eder de cep telefonuna bi bakar dedim ama gördük sonucu! yazık o telefona acıorm yani!

evt gusel olmaz ama sen dedn yenilemem senin lejantını diye, çünkü kötü yorum yapcagımı biliyosun, resmen mahvettin Darla ve Lexié arasında ki ilişkiyi yaw, ne desem sana bilmiorm yani!
Albus Severus Ixdiór
Sihirli Taşımacılık Dairesi & İblis

Erkek Mesaj Sayısı : 224
En belirgin özelliği : Sıkıntıdan Patlıyor
RP partneri : Sarahhhhhh (olma yolunda xD)
Kan Durumu : Safkan
Quidditch Konumu : İzliyorum
Asa : Hatasızlık Kaidesi
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
32/50  (32/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   8/6/2009, 14:00

bni de ekle dayısının gülü xDDDDD daa dorusu düzelt

Le monde a besoin d'amour
Miért kell,hogy elmenj
Le Plus Beau Jour De Ma Vie
Hou Toch Van Mij
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   8/6/2009, 14:03

*bu gün halledemem yoğunluktan ölmek üzereyim. saat 9dan beri bilgisayarın başından kalkmadım. ama en geç bu hafta içinde olur
Xaviëra Dominiqué
Slytherin 5. Sınıf & Bina Başkanı

Kadın Mesaj Sayısı : 3180
En belirgin özelliği : Sezgisel hayal gücü.
Savaş Tarafı : Hangi taraf çıkarlarına uyarsa.
RP partneri : Daevon.
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : Arayıcı & Takım Kaptanı.
Asa : Silent Order.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   9/6/2009, 16:44

Kendimi orada görmek nasip olacak mı acaba? Rolling Eyes

Gerekli ögeler lejantta var sanırım.

http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/x-e-n
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   9/6/2009, 16:50

nedense yüklerken bazı resimler kayboldu xO
Lachpellé Faucheux Ixdiór, Kimberley Angelina Walsh -gerçi ona gerek kalmadı- hepsi uçup gitmiş
Sad
benim süper zeki virüs programım virüsleri saadece tespit edim silmeye kalkışmadığı üçün bilgisayar virüs cenneti oldu ve hiçbir program düzgün çalışmıyor
babamın bilgisayarını aşırabilirsem hepinizi güncellicem Twisted Evil

Priscilla Elodéa Vetra
Dükkan Sahibi & İblis
Dükkan Sahibi & İblis

Kadın Mesaj Sayısı : 253
En belirgin özelliği : Zeka ve Yaratıcılık
Savaş Tarafı : Tarafsız
RP partneri : gerek yok.
Quidditch Konumu : İzleyici.
Asa : Kullanmıyor.
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
44/50  (44/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 09:44

Ekler misin? ^^ Lejantta var icon filan.

FLOYDIAN! ~ Hello me, Meet the real me.
Portobello Belle... As Valkírias... Trevanian... Bloodia...

Spoiler:

Claire Jeanne Moren
Hufflepuff I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 261
Savaş Tarafı : *ZAY*
RP partneri : Meçhul xD
Kan Durumu : Bulanık*
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 17:00

benide eklermisin ^^
istediklerin lejantımda var cnm (:
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/claire
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 17:40

lajantında işime yarayacak bir şey yok tatlım^^ hem istersen bir rp yapalım sonra eklerim. seni daha hiç tanımıyorum eklemem saçma olur
Claire Jeanne Moren
Hufflepuff I. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 17:47

Tamam kuzm yapalım ^^
Rpg yapıcağımız yeri söyle başlayalım..
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 18:18

bizim site kurgusu bitince başlarız
Claire Jeanne Moren
Hufflepuff I. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
39/50  (39/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   11/6/2009, 18:50

Peki =)
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   12/6/2009, 10:53

Canoros Thomas Watson
Vindaria Faith Cunningham
Priscilla Elodéa Vetra
eklendi

Albus Severus Ixdiór
Xaviëra Dominiqué
güncellendi

ve lejant yenilendi

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   12/6/2009, 14:22

Çok güzel olmuş ^^ [bak ben senin gibi absurd yorum yapmıyorum. neyse bu konuyu bugün konuşmuştuk zaten xD]
Albus Severus Ixdiór

Erkek Mesaj Sayısı : 224
En belirgin özelliği : Sıkıntıdan Patlıyor
RP partneri : Sarahhhhhh (olma yolunda xD)
Quidditch Konumu : İzliyorum
Asa : Hatasızlık Kaidesi
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
32/50  (32/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   13/6/2009, 13:40

özür dileyerek soruyoum yigenim dayın isem yeni tanışmamız biraz tuhaf olmuyor mu???

ya da kurguda dayımı yein tanıdım gibi bir şey gerekmez mi ??? biraz bahsedilmiş ama pek vurgulanmamış gibi geldi bana amma bilmiyoruk

Le monde a besoin d'amour
Miért kell,hogy elmenj
Le Plus Beau Jour De Ma Vie
Hou Toch Van Mij
Katherine Svetléna Stacéy
Kofti

Kadın Mesaj Sayısı : 1096
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
45/50  (45/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   13/6/2009, 13:59

Süper olmuş tatlım gerçekten çok beğendim. Ayrıca karakterime yazdığın yorum için de teşekkürler, çok güzel ^^
Sonja Sodeaux
Slytherin III. Sınıf

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: ...Delacroix   13/6/2009, 20:26

albus=evet ama gerçekten de daha önce tanışmamıştık. hem ailedensin diye illa da tanışmış olmamız gerekmez. ixdior geniş bir aile sonuçta. ama bir dahaki sefere unutmazsam değiştiririm.

sevde=çok saol zuzu Very Happy çok uğraşmıştım valla.

birileri hala yorum yapmadı
Rolling Eyes

...Delacroix

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki