Dementor's Kiss

AnasayfaPortalSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Bilinmeyenleriniz.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Yazar Mesaj
Sheila Rebecca Ixdiór
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1559
Savaş Tarafı : bye
RP partneri : bye
Kan Durumu : bye
Quidditch Konumu : bye
Asa : bye
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
41/50  (41/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   29/3/2010, 15:44

Küçükken rüyamda yatağımı karıncalar bastığını görür uyanıp ağlardım.

Ha, ortaokula kadar yılbaşı geceleri hep uyuyakalıp sonra niçin beni uyandırmadıkları için sızlanırdım.

En son Sheila Rebecca Ixdiór tarafından 12/7/2010, 12:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Milene Hélen Boudlaire
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 287
En belirgin özelliği : Hırsı.
Savaş Tarafı : Tarafsız.
RP partneri : Defol. *asşldjkslj*
Kan Durumu : Safkan.
Quidditch Konumu : İzleyiciyim süper izlerim asfdfadsfad.
Asa : Shadow Kiss ~
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
28/50  (28/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   29/3/2010, 15:50

Küçükken karıncaları yakardım.
Biraz büyüdükten sonrada sinekleri öldürüp karıncalara yem ettim.
Evet biraz psikopatım.
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/m-i-l
Cynthia Monica Maddlyn
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 119
En belirgin özelliği : Dengesizliği.
RP partneri : Stevie Owen Blake.
Asa : The Sound Of Silence.

Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
42/50  (42/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   29/4/2010, 17:19

+Küçükken yatağın altından aslanlar çıkıp ayaklarımı yiyecek diye korkardım. Hâla yatmadan önce yorganı kaldırıp bakarım ve ayaklarımı karnıma kadar çekerim. .d.d
+Fazlasıyla korkağımdır. Özellikle böceklere fobim var diyebilirim. Okuldakiler sakın çığlık atma ama saçında böcek var gibi şakalar yaptıklarında çığlığı basarım .d
+Daha 2. sınıfa falan giderken, öğlenciydik o zamanlar, hava karardığında Alperen diye bi arkadaşım beni korkuturdu. Kurtlar gelicek yicek seni diye. Ben de korkar ağlardım. .d
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/monic
Jlauvodé Vasilissâ
Gryffindor I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 23
Savaş Tarafı : Paul Gray.

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   30/4/2010, 14:00

Üçüncü sınıftayken bizim öğretmen eyleme gitmişti. Çok sıkılıp arkadaşım Bartu'yla "Dişçi randevumuz var."* diye yalan söyleyip kaçmıştık. Ben o zaman eve hiç yürüyerek gitmemiştim. Bartu'dan da nefret ediyordum. Kaybolmadan eve geldim. Şimdi Bartu'yla çıkıyorum.

*Evet, ikimizin de.

Ben anaokulundan beri zeytin yiyemiyorum. Bir keresinde bize kahvaltıda ek olarak zeytinli ekmek vermişlerdi. Ben ekmeğin içinde siyah siyah zeytini görünce böcek sanmıştım. Yememiştim. Sonra onun zeytin olduğunu söylediler. Zeytini böcek türü sandım. Böcek türü olmadığını söylediler. Zeytinin bambaşka bir hayvan ırkı olduğunu düşündüm. Yıllar önce yemek olduğunu öğrendim ama hâlâ yiyemiyorum. Bunun haricinde mantar, yağlı et ve balık da hiç yemedim.

Takvim yaprağı yiyorum. Kopartırken çıkan sese anlamsız bir şekilde haz duyuyorum. Küçükken koltuğun arkasına girip yermişim; şimdi gayet öğünsel tüketiyorum. Bir de dergilerin ve gazetelerin sayfalarının özellikle sağ üst tarafının ucunu kopartıp yemeye bayılıyorum. Kitap ayracı falan da yerim.

"Ülker Napoliten Çikolata"ların dışındaki jelatinimsi şeyi koparmak için ince altın sarısı bir şerit var. Onu koparınca açılıyor işte. O şeriti ağzıma sokmaya bayılıyorum ama yemiyorum. İçindeki küçük çikolataları da yemiyorum ben. Eskiden kuzenlerimle çikolatanın dışındaki parlak gri maddeyi buruşturup para diye oynardık.

Obsesifim.

İkinci sınıftayken pinçırım vardı. Evin içinde dolaşırdı ama ben korkardım ondan. Annemin devasa topuklu ayakkabılarını giyip kendi kendime evcilik oynarken köpek odama gelmişti. Ben de hayvanın üstüne basmıştım. Vahşice ezildi ve öldü. Çok ağladım arkasından. Köpeklerden nefret ediyorum.

Dördüncü ve beşinci sınıfta Meltem, Özge, ben grup kurmuştuk. Hepsi şarkıları dinleyip onlarla ilgili danslar yapardık.

Ben filmlerden özenip kurban bayramlarında hiç tanımadığım komşularıma gidip "Kestiğiniz hayvandan kalan, yemeyeceğiniz bir şey var mı?" diye sorardım. Verirlerse su dolu kavanoza koyardım o iğren şeyleri.

Bizim evde sürekli beyin ve dil bulunur. Babam ilginç bir şekilde yiyor onları. Ben yiyemem. Bana verilen kısmı da kavanozlara koyardım. Hayatımda bir kez dışarıda doğum günü kutlamadım. Önceden çok rezervasyon varmış. Ben de evde kutladım. Arkadaşlarım odama gelince korktular. İki tanesi ağladı. Bir kavanozum kırıldı.

Birinci dönem fenden seksen altı aldım diye ağlamıştım. Sonra sınıftaki en yüksek ikinci notun bende olduğunu öğrenmiştim.

Sıra arkadaşım Melez Prens'i okumadan Ölüm Yadigarları'na geçti. Sürekli bana bilgi veriyor. Pazartesi günü kolunu ısıracaktım ama utandım, sadece morardı kolu. AMAÇSENDENNEFRETEDİYORUM.

Jacqueline Desireé Schult
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 1259
En belirgin özelliği : Karışık. Farklı o.
Savaş Tarafı : Aslında hayata karşı çok pozitif biri. İnsanlarla iyi geçinen gerektiğinde yardım eden falan, ama Karanlık tarafada ilgi duyuyor, Aydınlık tarafada. Kararsız aslında.
RP partneri : Yok.
Kan Durumu : Melez .
Quidditch Konumu : Kovalayıcı.
Asa : Cross Border
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   24/6/2010, 13:35

Jlauvodé Vasilissâ demiş ki:
Üçüncü sınıftayken bizim öğretmen eyleme gitmişti. Çok sıkılıp arkadaşım Bartu'yla "Dişçi randevumuz var."* diye yalan söyleyip kaçmıştık. Ben o zaman eve hiç yürüyerek gitmemiştim. Bartu'dan da nefret ediyordum. Kaybolmadan eve geldim. Şimdi Bartu'yla çıkıyorum.

*Evet, ikimizin de.

Ben anaokulundan beri zeytin yiyemiyorum. Bir keresinde bize kahvaltıda ek olarak zeytinli ekmek vermişlerdi. Ben ekmeğin içinde siyah siyah zeytini görünce böcek sanmıştım. Yememiştim. Sonra onun zeytin olduğunu söylediler. Zeytini böcek türü sandım. Böcek türü olmadığını söylediler. Zeytinin bambaşka bir hayvan ırkı olduğunu düşündüm. Yıllar önce yemek olduğunu öğrendim ama hâlâ yiyemiyorum. Bunun haricinde mantar, yağlı et ve balık da hiç yemedim.

Takvim yaprağı yiyorum. Kopartırken çıkan sese anlamsız bir şekilde haz duyuyorum. Küçükken koltuğun arkasına girip yermişim; şimdi gayet öğünsel tüketiyorum. Bir de dergilerin ve gazetelerin sayfalarının özellikle sağ üst tarafının ucunu kopartıp yemeye bayılıyorum. Kitap ayracı falan da yerim.

"Ülker Napoliten Çikolata"ların dışındaki jelatinimsi şeyi koparmak için ince altın sarısı bir şerit var. Onu koparınca açılıyor işte. O şeriti ağzıma sokmaya bayılıyorum ama yemiyorum. İçindeki küçük çikolataları da yemiyorum ben. Eskiden kuzenlerimle çikolatanın dışındaki parlak gri maddeyi buruşturup para diye oynardık.

Obsesifim.

İkinci sınıftayken pinçırım vardı. Evin içinde dolaşırdı ama ben korkardım ondan. Annemin devasa topuklu ayakkabılarını giyip kendi kendime evcilik oynarken köpek odama gelmişti. Ben de hayvanın üstüne basmıştım. Vahşice ezildi ve öldü. Çok ağladım arkasından. Köpeklerden nefret ediyorum.

Dördüncü ve beşinci sınıfta Meltem, Özge, ben grup kurmuştuk. Hepsi şarkıları dinleyip onlarla ilgili danslar yapardık.

Ben filmlerden özenip kurban bayramlarında hiç tanımadığım komşularıma gidip "Kestiğiniz hayvandan kalan, yemeyeceğiniz bir şey var mı?" diye sorardım. Verirlerse su dolu kavanoza koyardım o iğren şeyleri.

Bizim evde sürekli beyin ve dil bulunur. Babam ilginç bir şekilde yiyor onları. Ben yiyemem. Bana verilen kısmı da kavanozlara koyardım. Hayatımda bir kez dışarıda doğum günü kutlamadım. Önceden çok rezervasyon varmış. Ben de evde kutladım. Arkadaşlarım odama gelince korktular. İki tanesi ağladı. Bir kavanozum kırıldı.

Birinci dönem fenden seksen altı aldım diye ağlamıştım. Sonra sınıftaki en yüksek ikinci notun bende olduğunu öğrenmiştim.

Sıra arkadaşım Melez Prens'i okumadan Ölüm Yadigarları'na geçti. Sürekli bana bilgi veriyor. Pazartesi günü kolunu ısıracaktım ama utandım, sadece morardı kolu. AMAÇSENDENNEFRETEDİYORUM.

Yuh xD

Bende doksansekiz aldım diye bozulmuştum. Çünkü arkadaş kopya vermemişti ben ona vermiştim yüz almıştı sinir oldum xD
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlar-f164/cornel
C. Pénelope Maddlyn
Ravenclaw I. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 259
En belirgin özelliği : Tipi =D
Savaş Tarafı : Kendim .;P
RP partneri : Ne gerek var şimdi ? .d
Kan Durumu : Safkandır, belki.
Quidditch Konumu : İzleyici?
Asa : ^^
Ruh Hali :

Seviye
Rpg Gücü:
23/50  (23/50)

MesajKonu: Geri: Bilinmeyenleriniz.   2/7/2010, 12:33

*Hayatımda ilk defa çok acı bir şekilde intikam aldım. Resmen önümde ezilip büzüldü =D

*IceTea şişelerinin üstüne basmaya bayılırım. Kendimi tutamıyorum ama napayım ! =D

*Bundan 4-5 sene önce bir otele gitmiştik. Orda kız beni yabancı sanmıştı. Bende bozuntuya vermemiştim. Sonrada tuvalete kaçıp karnım ağrıyasıya kadar gülmüştüm. Kız resmen benimle muhabbet etmişti. Komediydi ya .d
http://dementorskiss.rpg-boards.com/karakter-kartlary-f164/cpm-i

Bilinmeyenleriniz.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 6 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6